Wpis z mikrobloga

@pawlo74: @Mastersoon: @iAmTS @uzamkniete @echelon_
To tylko trzy słowa co do gównoburzy. Ludzie, w internecie powinna być wolność słowa, i naprawdę walczmy o to aby tak zostało. Jak ktoś chce sobie czytać wpisy osoby X to niech ma taką możliwość. Wolność jest ważna sama w sobie. I piszcie merytorycznie na argumenty, zamiast obelg.

W innym przypadku, utwierdza mnie to w przekonaniu, że jesteś typowym lewakiem, który obrzuca obelgami typu ksenofob i antysemita, w tym wypadku naganiacz. A potem niech się Bogu wina osoba tłumaczy. No cóż dlatego i wykop, przez cenzurę zniknie za jakiś czas. Bo ludzie w internecie chcą mieć wolność wypowiedzi.

Hah pawlo74 co to usuwanie wpisów w dyskusji masz absolutną rację, widać z Mastersonem to lepiej unikać dyskusji. Bo jak za celne argumenty dasz to Ci wywali posta, hah. A dla twojej wiadomości mój był, o tym, że w internecie jak i na uniwersytetach powinna być wolność słowa, żadna cenzura. O ironio! :)

A ten discord o wielki detektywie Masterson to akurat discord High Altitude Investment. Grupa zagraniczna skupiająca ponad 1000+ ludzi. Może zrób najpierw reserch zanim zaczniesz szkalować ludzi.

ps: Cieszy mnie, że ludzie chcą tu obronić innych przed błędami, które sami popełnili, np. kupili DGB na górce. Mam wrażenie, że to jest twoim celem Masterson. I chwała Ci za to, jednakowo róbmy to na argumenty. Tymbardziej, że w XXI w można wszystko co do sekundy sprawdzić.
#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
@Modern: źle interpretujesz. Chcemy chronić nowych od utraty pieniędzy i zniechęcenia się do krypto całkowicie. Ja uważam takich ludzi jak on za złodziei. Taki złodziej okradł mnie na początku akurat mnie to nie zniechęciło ale znam takich którzy nigdy nie wrócili do krypto świata po takim doświadczeniu.
To naganiacz i złodziej, będę takich ludzi tępił czy to się komuś podoba czy nie.
Mamy prawo bronić się przed takimi ludźmi tak jak
  • Odpowiedz
W innym przypadku, utwierdza mnie to w przekonaniu, że jesteś typowym lewakiem, który obrzuca obelgami typu ksenofob i antysemita, w tym wypadku naganiacz


@Modern: I to wszystko przez to, że napisałem żebyś konto usunął? Od wczoraj na wykopie?
  • Odpowiedz
@pawlo74: Oczywiście, potrzebujemy takiej postawy jak twoja. Tylko abyśmy nie wylali dziecka z kąpielą. Bo kto ma decydować kto jest naciągaczem, jedna osoba-to będzie subiektywne. To tak jak z mową nienawiści, czy polipoprawnością w EU. Ktoś zaczyna sobie rościc prawo do dzielenia ludzi na tych co mogą się wypowiadać i tych którzy musza zamilknąć. Ok, rozumiem jeżeli się dyskutuje na argumenty, ale rzucenie inwektywą "naganiacz" jak "ksenofob" i na tym koniec
  • Odpowiedz