Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Taka mała rozkmina i pytanie jednocześnie. Tata poprasił mnie o pomoc w wstawianiu ogłoszeń o wynajem. Nastały czasy, że chce wynająć lokal usługowo-handlowy. Kiedyś wystarczyło na trzepaku powiedzieć komu trzeba, pani na poczcie i kilku starszym sąsiadkom i plota się niosła po wsi. Później można było na allegro, OLX, gumtree i innych. Ale dzisiaj patrzę, OLX mówi że ostatni raz dałem ogłoszenie za darmo, na allegro zapomnij, płacisz albo nie po**chasz, jedynie gumtree zostało z tych, którzy dają za free. Pytanie, gdzie można jeszcze próbować promować takie ogłoszenia? Jakieś grupy na Fb, tutaj wykop czy gdzie ? Pomóżcie :)

Jeżeli miałoby to jakoś pomóc w pomocy, to tutaj jest ogłoszenie z gumtree

https://www.gumtree.pl/a-lokal-i-biuro/wadowice/parter-do-wynajecia-120-m2-okolice-wadowic/1001972048810911060129909

#biznes #handel #wynajem #dutki # pieniądz
Pobierz
źródło: comment_VpF6Ox5HgJ0f4oyvh7kHrRnZTbCTYzfe.jpg
  • 11
@timiset: otodom, zaraz i tak wylapie cię jakiś pośrednik, zastanów się czy chcesz mu dać zarobić, a po za tym ogłoszenie bez adresu to #!$%@? z grzybnia, jak ktoś szuka konkretnej lokalizacji to nawet nie zadzwoni

Edit, jest jakiś screen ale to troszkę słabo, daj zwyczajnie adres.
@art212: jakbyś trochę siedział w nieruchomościach to byś wiedział, że pierwsze telefony będą od pośredników, dlatego napisałem, żeby się zastanowił czy chce mu dać zarobić. #!$%@? następny z problemami z rozumowaniem