Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że brakuje im sofciarzy bo jaka jest różnica między mi5 a mi6? Troszkę lepsze parametry które i tak nie wpłynął na nasze użytkowanie bo wszystko i tak chodzi płynnie, dual camera, serio? i co z tego jak opcje kamery te same przy czym mi5 ma 16mpx a mi6 13mpx. Widziałem u kumpla w #iphone fajną opcję przy zdjęciu "moment, zdjęcie ożywa" nie wiem jak się ta funkcja nazywa ale jest jakimś smaczkiem których tutaj brakuje.
mi5 wizualnie bardziej mi się podoba, mi6 przypomina szajsunga, bije się z myślami...
Swoją mi5 ceramic black kupiłem jak wychodziła z jakimś super kuponem za 900, tutaj min. 2k muszę dać nie czując żadnej różnicy... Za szybko zrobili tą mi6, brak jacka brak tego slotu na sd, wciąż ten podły sterownik dzwięku.
Jakie są wasze odczucia?
#xiaomi
  • 6
@Domenico: Od półtora miesiąca używam Mi6, miałem ostatnio w rękach nowy egzemplarz Mi5. Mi6 jest zauważalnie lepiej wykonana, cięższa, ładniejsza. Jeżeli szukasz telefonu na lata to zdecydowanie wybierz Mi6.
@matiwoj11: moja mi5 jest ceramiczna, poza tym nie bluźnij matiwoj11 bo pewnie zmieniasz słuchawkę co kwartał a topowe firmy produkują szajs który rozpada się krócej niż w rok więc nawet tak nie patrzę. Fajnie że mi6 jest nowsze, dawaj dotknę ale to tylko delikatna zmiana bryły nic więcej. mi5 jest taką nokią 3310 dzisiejszych czasów, potwornie solidny, szybki, super kamera, dobra batka nie ma się do czego przyczepić to jest nasz
@Domenico: Zgadza się. Telefony zmieniam bardzo często i według mnie Mi6 jest najlepiej wykonanym telefonem Xiaomi. Zastanów się czy dopłacenie tych $75 to dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

matiwoj11 - @Domenico: Zgadza się. Telefony zmieniam bardzo często i według mnie Mi6 ...