Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem trochę tego potężnego zaufania do twórców moda "Dzieje Khorinis".
Gdzie nie wejde wszędzie ludzie piszą jakie to będzie ohh i ahh i że Gothic powrócił.
No bo właściwie czym on się broni?
Wielki plus napewno oczywiście za profesjonalnych dubbingowców, ale czy aby to wystarczy?
Gothica tworzy przede wszystkim klimat i fabuła, a co do tych czynników to póki co mamy wielki znak zapytania.

I żeby nie było, że hejtuje, bo chciałbym żeby z tego coś wyszło, ale nie oszukujmy sie - oryginalnego Gothica tworzyli profesjonaliści, a tutaj mamy tylko zespół fanów.

#gothic #gothic2 #gry #mody #przemyslenia #niepopularnaopinia
  • 12
@korporacion inaczej, jak tworzono Gothic gonik ich czas i gra zostala okrojona bo deadline nie pozwolil na wiecej, czesc zostala wykorzystana w dwojce a byla planowana jako dodatek do jedynki i wiele projektow odpadlo, i to staraja sie wykorzystac w dziejacklh khorinis, poczytaj na ten temat ;)
@lowca_randroidow: Dokładnie, warto też jeszcze dodać, że przecież w teamie SoulFire, który zajmuje się Dziejami Khorinis mamy przecież kilku profesjonalistów w różnych dziedzinach. Ja mam do tego projektu bardzo dużo zaufania, tym bardziej, że siedzę na TheModders i znam część osób, które pracują przy projekcie i widziałem progres ich umiejętności. Wszystkim sceptykom szczerze polecam tam wpaść i poszukać portfolio ludzi z teamu czy poszperać w ich postach.
jaki typ xD przeciez wykorzystuja pomysly pirani...


@piegu92: Och, bo wcale nie ma na świecie serii gier, które są kontynuowane przez kogoś innego niż pierwotni twórcy, i są kaszaną zaprzepaszczają spuściznę oryginału, mimo że nowi twórcy wzorują się teoretycznie na poprzednikach.

To co wiem to to, że autorzy zamierzają trzymać się faktografii uniwersum, natomiast to nie gwarantuje w najmniejszym stopniu, że fabuła modu będzie na poziomie zbliżonym do oryginalnych gier. A
@bh933901 no wlSnie chlopaki z dziejow zamierzaja DOKLADNIE odtworzyc znany nam swiat, bedzie sie minimalnie roznil od jedynki uruchomia np stare szlaki handlowe, oraz gildie...
Bedziemy swiadkami zmieniajacego sie swiata, zaostrzajacego sie prawa... Ja sie jaram, i nikomu nie narzucam, a to czy zagrasz to juz Twoja sprawa.( ),
no wlSnie chlopaki z dziejow zamierzaja DOKLADNIE odtworzyc znany nam swiat, bedzie sie minimalnie roznil od jedynki uruchomia np stare szlaki handlowe, oraz gildie...


@piegu92: No właśnie, problem w tym, że DOKŁADNE odtworzenie nie wystarcza, a często tylko szkodzi, bo kończy się na powtórzeniu znanych z oryginału wałków. Gothic charakteryzował się świeżą fabułą i wolałbym usłyszeć, że fabuła moda będzie przede wszystkim ORYGINALNA, a niekoniecznie wierna oficjalnej serii.