Wpis z mikrobloga

#gearbest #dpd #kurier

Mirki uważajcie!
potwierdzam że dpd to PARTACZE jakich mało, nie korzystajcie z ich usług, jeśli nie musicie.

Było tak:
15.06 zamówiłem telefon dla mojego starszego, ojciec podjarany bo miał to być tani a porządny sprzęt idealny dla niego (Geotel A1 w promo za 68$)
20.06 wysłany z Chin priority linem
01.07 (sobota) dotarł do UK i po przepakowaniu ruszył do PL
04.07 godz 18:47 dotarł do Strykowa, po czym dostałem powiadomienie SMS, że przesyłka będzie dostarczona następnego dnia,
godz. 22:34, Łódź: "We were unable to deliver your parcel" - na tym update'y na stronie dpd się skończyły...

Trochę mnie to zastanowiło, no ale powiedzieli że dostarczą to czekam. Minęła środa, czwartek i piątek a przesyłki jak nie było tak nie ma. Wczoraj postanowiłem więc zapytać support, co się odjaniepawliło z tą przesyłką, na co dziś miła pani odpisała:
"Szanowni Państwo,
otrzymaliśmy informację z oddziału doręczającego, iż przesyłka jest uznana za zaginioną.
Proszę zatem o złożenie reklamacji"

Co #!$%@??! Jak można zgubić przesyłkę na odcinku 25km?

Miał ktoś taką sytuację?
Krew mnie zalewa jak pomyślę ile czasu już jestem w plecy a ile jeszcze zejdzie mi na wszystkie procedury przez tych #januszebiznesu
  • 7
@ZewBorsuka: Paaanie, pracowałem w sklepie internetowym, wysyłaliśmy kurierem. Nasz magazyn był 100 metrów od magazynu nadawczego firmy kurierskiej (nawet nie przyjeżdżali do nas tylko im paczki na wózku widłowym woziliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) I na tych 100 metrach potrafili przesyłkę zgubić "w systemie".

Potem się okazywało, że ktoś postawił karton z lodówką etykietą do ściany i przez 2 tygodnie nikt go nie odwrócił żeby sprawdzić czy
@ZewBorsuka: moja przesyłka z gearbest też miała być dzisiaj doręczona a aktualnie ma status: We were unable to deliver your parcel please contact your sender for more information
  • 0
@Dax13 to masz to samo co ja.
@Andczej @galeon GB jak im opisałem sprawę to w ogóle nie zrozumiał o czym piszę:

Dear xxxx,

Thank you for contacting Gearbest.com.
We have dispatched your order Wxxxxxxxxx. 
Please check your shipment details below:                                                     
The delivery information
customers xxx, shipping address: xxx , city: xxx, state: xxx, zip_code: xxx, country: Pl phone: xxx
Tracking number: xxxxxxxxx,shipping method: DPDUK1,
tracking site: http://www.17track.net/zh-cn    shipping date: June 20,