Wpis z mikrobloga

@pk347: W Polsce jest sporo osób które myśli "Nie mam nic do powiedzenia, więc po co mi wolność słowa". Protesty za PRLu, były efektem podniesienia cen żywności(przynajmniej na początku, dopiero później pojawiły się bardziej szlachetne pobudki).
W Polsce jest sporo osób które myśli "Nie mam nic do powiedzenia, więc po co mi wolność słowa". Protesty za PRLu, były efektem podniesienia cen żywności(przynajmniej na początku, dopiero później pojawiły się bardziej szlachetne pobudki).


@fu8ch: zdaje sobie sprawe... ale przeczytac takie 'wyznanie' bez grama krepacji to jest jednak mimo wszystko szokujace. Chyba ruski waciak z Murmanska ma wieksza samoswiadomosc niz ten gosc... Przeciez to jest zupelne nieogarnianie... nawet nie polityki...
@pk347: Też mnie to smuci, że pańszycznę w Polsce zniósł dopiero Car Rosji(która nie jest modelem nowoczesności). Teraz masa osób zachowuje się jak potomkowie husari, a smutna prawda jest taka, że ich pradziadkowie pewnie byli chłopami, którzy #!$%@? na polach na rzecz szlachty lub Kościoła i ta mentalność pańszczyźnianych chłopów niektórym została.
@Haqim Mądrzejsi odemnie oddawali życie za ustawę zasadniczą, za wolność, za kraj. Może moje nazwanie sprawy trybunału "nieistotną" było przesadą. Jednak powiedzmy sobie szczerze istnieją kraje w Europie gdzie trybunały nie istnieją, mimo tego demokracja ma się tam świetnie.