Wpis z mikrobloga

Zapraszam na oddział zamknięty, rozpoczynam relacje
Przede wszystkim to dostaję szału przez starą kobietę, ktora jest ze mną na sali. Chrapie tak, że przez zalepione stoperami uszy słyszę każdy jej oddech.
Skoro już zaczęliśmy od szału to lecimy dalej. Zaniemogłam jakoś niedawno i trafiłam do psychiatryka/do czubków/wariatkowa. I gdyby nie to chrapanie to byłoby całkiem przyjemnie. Mam ru nowe koleżanki z całym specrum różnych zaburzeń lub chorób psychicznych. Co mogę napisać to, że jest tutaj potwornie nudno. Możemy tylko chodzić w kółko, rozwiązywać krzyżówki lub palić głupa z innymi ^^ Mamy niezły rozstrzał wiekowy ale dogadujemy się. Dużo wiecej palę, ale robię to z nudów. Dziewczyny mówią, że mi przejdzie xD
Oddział jest żeński, nie ma krat w oknach, ale jest kratka. Jedzenie jest paskudne, ale to norma. Uprzedzę pytania o telefon, tak mogę mieć telefon ale nie mogę mieć sznurowanych butów, rajstop, pęsety, normalnych ubrań poza piżamami. Nie przypomina to wariatkowa z Kordiana, nikt nie podtrzymuje Ziemi na swych.ramionach, jest potwornie NUDNO.
#relacjamokrego #szpital #truestory #takaprawda #depresja
  • 37
  • Odpowiedz
@LAU-RA doprowadza mnie do takiego szału, że niedługo nie będę musiała tak kłamać. Nie mają gdzie przenieść ani mnie ani jej. Ale może niedługo pójdę na tak zwany otwarty, ale to wyjasnie póŹniej, zeby nie mieszac wątków ;:
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty możesz się z kimś zamienić na łóżka, są tacy ludzie którzy zasypiają na stojąco w czasie koncertu, więc może ktoś by się zgodził. Gwizdanie nie pomaga? Albo niech śpi w innej pozycji.
Masz jakieś zajęcia grupowe czy zupełnie nic nie robisz w ciągu dnia?
Nie bałaś się zgłosić do psychiatryka? To syf w papierach na zawsze.
  • Odpowiedz