Wpis z mikrobloga

@pull-ups no i #!$%@?, ja ostatnim razem powiedziałem, ze koniec i że nie ma szans na powrót. Potem po tygodniu jej rura zmiękła i pisała jaka to pochopna decyzja była i w sumie to miałem rację. Powiedziałem tylko, że nigdy jej nie oszukałem i tak jak powiedziałem, tak się skończy. Pamiętam jeszcze chciała się zobaczyć pare razy kiedy nie miałem czasu, i ją zlałem, potem prestensje miała xd Trzymaj na swoim, różowe
@pull-ups Poza tym, jak nie ta to inna. Ja po 4 latach związku powiedziałem, że mam dość jej humorków, i pretensji o gówno. Chciała mnie zmienić na siłę a najlepsze jak powiedziała, że przedtem byłem mniej pewny siebie i teraz jakoś tak dziwnie( ͡º ͜ʖ͡º)
@pull-ups Ja się spotkałem specjalnie potem, właśnie, żeby jej powiedzieć 3 zdania. Jak mnie zobaczyła to chyba myślała, że chce z nią dalej być. Potem jej mina zrzedła jak usłyszała, że tak jak mówiłem, że to koniec. I nie chce, żeby do mnie miała pretensje i jak gdzieś się zobaczymy, to normalnie do siebie cześć powiemy. Mogłeś jej nie blokować, chyba że spamuje Cię wiadomościami.