Wpis z mikrobloga

cześć Murki,

Zastanawiam się nad kupnem czytnika ebook, miałem w ręcach tylko paperwhite I i bardzo przypadł mi do gustu. Wiem, przespałem czerwcowe #cebuladeals na #amazon. Mój budżet to 350-400 pln. Dlatego pytania do was, jest coś innego producenta, co jest warte uwagi (Xiaomi lepszy, #pdk)? Rozważam zakup używki od Amazona Paperwhite III, jednak w tym momencie nie ma żadnej promocji. Czy w takiej sytuacji warto brać np. Kindle 7 z Wielkiej Bryt. za 40 GBP (ok. 200pln z przesyłką).

Proszę o opinię. #kiciochpyta
  • 19
  • Odpowiedz
@mwtyczek: nie ładuj się w 7. Jak masz taki budżet, to poczekaj i poluj na paperwhite 2 lub 3 (1 juz nie ma sensu brac). Nawet używany od Amazonu (sam kupiłem taki za nieco ponad 300zł, z normalną gwarancją).Jest sens dopłacić do podświetlenia - czytanie w nocy to bajka.
  • Odpowiedz
@mwtyczek: skoro tyle czekales to poczekaj jeszcze z miesiąc
Na pewno na wrzesien będzie jakas kolejna promocja a kindla niestety nikt w czytnilach ksiązek nie dogoni (testowalem rozne).
  • Odpowiedz
@MaciejPN: @Styrmir: dzięki za opinię. Szczerze mówiąc najbardziej ok wypada PW3. Gwarancja od Amazon na używkę wydaje się być bardzo fajną opcją.
@jasiek704: w sumie dopiero ostatnio pojawiła się potrzeba, więc można powiedzieć, że dopiero zaczynam czekanie :)
@Otsego_Amigo: posiadasz może to cudo ? Jak z funkcjonalnością względem Kindle? Mam na myśli słownik, chmurę itp.

Zależy mi głównie na żywotności baterii jak i całego
  • Odpowiedz
  • 2
@mwtyczek serdeczny ch.. kij w oko za tag #cebuladeals. Tag ten nie służy do zadawania pytań lecz do informowania o atrakcyjnych ofertach.
11 lipca jest prime day w Amazonie, mogą się pojawić promocje na czytniki więc poczekaj trochę.
  • Odpowiedz
@Kecq: Niezliczona ilość szekli do twojej kieszeni za naprowadzenie mnie na właściwy tor. Użyłem tego tagu w odniesieniu do byłej, zeszłej ale nadal atrakcyjnej oferty (tyle, że nieaktualnej). Tym samym spełniłem warunek. Radzę czytać ze zrozumieniem.

A reszcie nieoburzonych serdecznie dziękuję za rady :)
  • Odpowiedz
@mwtyczek: jeszcze można po cebulacku zamówić do niemiec badz austrii i wtedy mozesz sobie wziąć z reklamami tanszy, i jak masz kogoś kto regularnie jezdzi to moze Ci przywieźć. Ja zamowilem do koleżanki z autrii i ona mi przywiozła i miałem kindla za 69 euro bodajże. a reklamy w ogole nie przeszkadzają, bądź możesz napisać do supportu Amazona żeby usuneli
  • Odpowiedz