Wpis z mikrobloga

Ma ktoś internet w Play 100GB za 49zł? Dobrze się spisuje, żeby korzystać z tego na laptopie? Nie muszę instalować do tego żadnej aplikacji na laptopie, prawda? Używam #linux i dlatego pytam.
Są jakieś korzystniejsze oferty bez umowy? Słyszałem o tym 1410 w Orange, ale to jest tylko na wakacje zdaje się.
#internet #internetmobilny
  • 14
Słyszałem o tym 1410 w Orange, ale to jest tylko na wakacje zdaje się.


@ciepla_deska_klozetowa: do końca wakacji możesz to włączyć, ale pakiet jest na 12 miesięcy z Konto Ważne Rok

włączysz dzisiaj - masz do 9.07.2018
włączysz w ostatnie dni promocji np. 30.08 to masz do 30.08.2018
@ciepla_deska_klozetowa: Od marca, działa na tyle że można spokojnie net przeglądać i czasem pograć w csgo, przed tym miałem ten net play i w sumie żadnej różnicy nie widzę poza tym, że jest taniej (nju korzysta z nadajników orange), w sumie abonament ale można wypowiedzieć miesiąc prędzej, nie ma umowy na czas określony.
W nju jeżeli zabraknie Ci transferu to za 9pln możesz dokupić 9GB, raz potrzebowałem to włączyli większy transfer
@ciepla_deska_klozetowa: Modem to huawei E5776, jakies 4 lata temu wziąłem go z plusa przy umowie i działa spoko, raz na kilka miesięcy reset mu nie zaszkodzi. Modem rozsyła normalne wifi więc nie ma problemu, żeby się czymkolwiek połączyć (osx, ios, windows, linux, android). Pamiętaj żeby sprawdzić zasięg w Twojej okolicy, bo z tym różnie może być. Ja kupiłem starter z 2GB netu i porobiłem speedtesty, pingi i odpalałem gry sieciowe, było
@ciepla_deska_klozetowa: W Plusie znajdziesz starter Ja + 30 GB NA ROK za 15 zł, gdzie na start masz 5 GB, które łatwo powiększysz do 70 GB :) A zrobisz to tak: po doładowaniu konta za minimum 30 zł w ciągu 14 dni, otrzymasz 30 GB ważne przez rok oraz dodatkowe 10 GB jako Bonus za doładowanie (aktywacja automatyczna). Środki z konta możesz przeznaczyć na kolejny pakiet 25 GB.