Wpis z mikrobloga

Ma ktoś odblokowane w większym stopniu drzewko GF japońskie? Słyszałem dużo płaczu, że są słabe. Ja jak narazie badam na-to i bujam się na 2.3BR i muszę powiedzieć, że gra mi się super ( ͡ ͜ʖ ͡) Chociaż w sumie ja to dziwny jestem, bo lubię UK i teraz japońce, a ZSRR coś mi nie idzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#warthunder
  • 3
@Client_Westwood: Ja skończyłem swoją przygodę z japońskim drzewkiem na Chi-Ri. Tym powolnym, wielkim, ledwo co obracającym wieżą gównem nie da się grać. Niby średni ale KW przy nim to speedy gonzales. Wg mnie najlepszym czołgiem do tego momentu jest Chi-To, prawdziwy killer na RB. Genialna balistyka (dotychczas nie spotkałem się z tak płasko lecącym i celnym pociskiem), dobra penetracja i duży ładunek w pocisku robi z przeciwników tatara.
@Client_Westwood: Słabe są na pierwszej erze. Od Chi-Ha Kai zaczyna się już nimi fajna gra. Czołgi mają dużą depresję działa co równoważy cienki pancerz. Niestety na RB mają zbyt słaby silnik i za wolną wieżę, więc polecam AB.Super się gra ich niszczycielami bo rozwalają wszystko jednym trafieniem. Potem zaczynają się czołgi z długą 75mm i gra się nimi jeszcze lepiej. Niezła depresja działa, prędkość, szybko przeładowuje i rozwala jednym trafieniem, przy
@plonace_kalosze: Właśnie zastanawiałem się czy go nie ominąć, bo jak zobaczyłem na podglądzie jakie to wielkie to mi mina trochę zrzedła. Kusił trochę autoloader, ale penetracja z tego co pamiętam stoi tak samo jak na niższych BR i tu pojawia się pytanie: jak często toto dinga, bo co mi z autoloada jak wydingam 3 pociski i jeszcze czekaj na przeładowanie magazynka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@orkako Gram