Wpis z mikrobloga

W związku z i kilkoma innymi weekendowymi aferami, które rozpętałem informuję i proszę @moderacja o potwierdzenie, że nie jestem niczyim multikontem (i nie planuję być), nigdy tez nie dostałem za nic bana. Nie planuje też póki co usuwać konta. Brak odpowiedzi traktuję jak zgodę i potwierdzenie. Dziękuję i miłego weekendu.

Pobierz zielonek1000 - W związku z tą i kilkoma innymi weekendowymi aferami, które rozpętałem...
źródło: comment_6CW9dmO66x80SalKtHGO3wQA2mOUG8HK.jpg
  • 9
@zielonek1000: Wg mnie to zbędna robota, bo jak będą chcieli to i tak zbanują. Ja i tak przesiaduję głównie na RPG Codex, tam przynajmniej nie ma moderacji (niemalże). Tylko żeby uzyskać wstęp do podforum "dyskusje ogólne" (General Discussions) trzeba mieć konto przynajmniej rok albo wykupić premium jednorazowo (chyba 5$ to najtańsza opcja). Co jakiś czas są też organizowane zbiórki na daną grę (np. na Wasteland 2 albo Pillars of Eternity) i
Pobierz Bethesda_sucks - @zielonek1000: Wg mnie to zbędna robota, bo jak będą chcieli to i ta...
źródło: comment_tBLJyR2FlWUHLlBxxmMPimznSKvxyPeG.jpg
@zielonek1000: grubson nie mógłby być niczyim multikontem. Jego ego świeciłoby niczym żarówa i każdy by się zaraz połapał. Głośnik w zasadzie jest multikontem myśli lewicowej. Gada dokładnie to samo co jemu podobni. Podejrzewam, że instrukcje przynosi im gołąbek pokoju i dlatego tak zgodnie widzą co mają zakopywać a co zalewać spamem. Za to waclaw kabel jest zapewne kolejnym klonem jakiegoś wykopowego trolla i pomimo wyłapywania tysiąca minusów dziennie i zalewanie wykopu