Wpis z mikrobloga

Ciekawą alternatywą jest pyłek sosnowy: "Pyłek sosnowy jest niezwykle bogatym źródłem testosteronu. Występuje on tutaj w stężeniu 6-krotnie przekraczającym maksymalne normy zawartości testosteronu we krwi młodych mężczyzn. Jeszcze więcej znajdziemy tu innego androgenu – androstendionu; prawie 7.5 razy więcej, jak testosteronu (Saden-Krehula, 1971).(...)Niezmiernie frapujący pozostaje fakt, że w pyłku, obok androgenów, znajdujemy całe bogactwo rozmaitych związków fitochemicznych o dowiedzionej aktywności anabolicznej. Pyłek zawiera więc w pierwszej kolejności znaczne ilości innych związków steroidowych,
  • Odpowiedz
W poprzednim tygodniu go wyczaiłem ,wczoraj przyszedł, więc ciężko mi coś powiedzieć. Zresztą, to nie tabsy z polfy jak ktoś wyżej zauważył. Z pewnością jeżeli chodzi o zioła warto sięgnąć po kozieradkę, mace czarną (!), ew coś co pozytywnie wpływa na tarczyce, jakiś morszczyn np.
  • Odpowiedz
@Rudolfinho: #!$%@? mnie to kpienie wyżej, wbijmy wszyscy winstrol albo inny dianabol i będzie elo gitara siema i klata arnolda. Każdy ma inne cele treningowe, nie każdego kręci bycie 120 kg klocem. To tylko suplementy ziołowe, jednak nie jest tak, że nie wpływają w żaden sposób pozytywnie na wyniki siłowe jak i sylwetkę. Uważam, że warto próbować, zwłaszcza, że to groszowe sprawy zazwyczaj. Tak mi się przypomniało, swego czasu czytałem
  • Odpowiedz
@Kresovianin: ja poprostu nie wierze, ze mozna wplynac na sylwetke jedzac jakies szyszki, skoro apteczny undestor, czyli czysty testosteron w kapsulkach jest skutecznie metabolizowany w watrobie bo nie ma grupy metylowej, co powoduje ze nie ma wlasciwie zastosowania w dopingu.
  • Odpowiedz
@Hank85: Już pomijając kwestię metabolizmu steroidów wspominany pyłek ma podobno wpływ na obniżenie miostatyny, dodatkowo w badaniach zaobserwowano zwiększoną ilość hemoglobiny we krwi. "W 1988 r. podobne testy przeprowadził Vassilecksy, tyle że na żołnierzach, obserwując poprawę wagi ciała, tętna spoczynkowego, pojemności płuc oraz wyników w rozmaitych testach psychologicznych i sprawnościowych." Jak to będzie w praktyce zobaczymy, zaszkodzić nie powinien. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz