Wpis z mikrobloga

@xtsdmod: co to jest? Jakaś książka z '96 roku XD starszych nie znalazłeś?

To pierwsze też nie wiem co to jest. Typie, dajesz jakieś książki po 250 stron na których dodatkowo nie działa wyszukiwanie i mam każdą stronę czytać? Poza tym to też nie jest ranking.

Zresztą gdyby brali te czynniki pod uwagę to Polska byłaby na końcu, a nie w czołówce, bo jesteśmy biedni, infrastrukturę mamy żadną, może wyprzedzilibyśmy ukrainę,
  • Odpowiedz
@xtsdmod: to co za odwrotna logika? przecież Polska służba zdrowia ssie, na NFZ czeka się czasami miesiącami na badania czy zabiegi, a na operacje latami. Często wysyłają chorych na raka itp na drogie zagraniczne leczenia.
A o drogach to już nawet nie wspomnę, bo dopiero pisałem.

Piąty raz Ci już tłumaczę potłuku, że gdyby to było brane pod uwagę to bylibyśmy na ostatnich miejscach.
  • Odpowiedz
@xtsdmod: czemu się poddajesz? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nasza służba zdrowia czy legendarne już autostrady to powód do dumy i atut który nas winduje w rankingach?
  • Odpowiedz
Czy problemem są przypadki opisane wyżej? TAK. OCZYWIŚCIE! Trzeba za całą surowością karać. Ale na #!$%@? piszcie, że powinniśmy przyjmować imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu (to NIE są uchodźcy), skoro to jest dokładanie kolejnego problemu? Jak #!$%@? z dwóch problemów ma wyjść coś dobrego? Jakim cudem!?
  • Odpowiedz