Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik: byłem na Ukrainie 2x po 3 dni. W życiu się nie zgodzę, że są to najładniejsze kobiety. Może z 3/10 są godne spojrzenia. Ubierają się jak Polki w latach 90. Te co lepiej ubrane to wróciły z zachodu. Ogółem są sztuki ładne, ale na pewno nie ma się czym podniecać mówiąc o ogóle.
  • Odpowiedz
@barani_leb: właśnie ze #swiezak to sie wytłumaczyłam w 3 komentarzu. Coś mi nie pasowało bo za bardzo mi ciśnienie podniosło- akurat w tamtym tygidniu poznałam Ukrainkę która rozbiła małżeństwo wiec ##!$%@?

Połknęłam haczyk. Ale juz wiem co to wykop.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: xD ja to chyba na innym świecie żyje, byłem na Ukrainie kilka razy w tym dwukrotnie na typowy melanż we Lwowie i jak to czytam to zastanawiam sie czy autor czy ja pomylił kraje xd Jak dla mnie, nie ma piękniejszych kobiet niz Polki. Ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: To pasta, kiedyś już widziałem ten wpis.
A wracając do tematu to autor ma trochę racji co do urody Ukrainek, zwłaszcza mają niesamowity... wdzięk. Przede wszystkim te z ciemną karnacją i długimi włosami mi się podobają. Ale mam wrażenie, że po przekroczeniu Bugu wcale nie są mniej księżniczkowate niż Polki. No i co do urody to te, które mieszkają gdzieś na zadupiu na Ukrainie wcale nie są takie atrakcyjne
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: wszystko co napisałeś jest gówno prawdą. To moje przypuszczenie, bo przestałem czytać po "Ukrainki są najpiękniejszymi kobietami na świecie". Po prostu powiedz że Ci Polka nie dała i smarujesz brednie na wykopie.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Ja też przetrwałem czytać ten shit po tekście z że Ukrainki są najpiękniejsze na świecie.

To jest jakaś banderowska propaganda.

Jeśli już, to Białorusinki. Bardzo ładne i nie są tak #!$%@?, jak Ukrainki.
Nigdy nie wiadomo, kiedy takiej babie z Ukrainy odwali i poderżnie ci gardło za to, że coś ktoś
  • Odpowiedz