Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik: bosz gość przeleciał Ukrainkę i sie podnieca.
Zgadzam sie ze kobiety w Polsce bywają leniwymi kluchami ale to stwierdzenie ze Ukrainki są piękniejsze? Tatarskie szerokie szczęki? Nieproporcjonalnie małe,skośne oczy?
Widziałeś chyba tylko Ukrainkę w mieście bo te na wsi to przeważnie dbają o siebie w znacznie mniejszym stopniu. Iż Polki na wsi i przeważnie nie maja zębów.

Nie wiem czy sie nie produkuje na darmo czy to fejk #swiezak
W mojej rodzinie jest pełno ukraińskiej krwi i ze strony matki i ojca. Ciotka ma beznadziejnie skośne oczy które sa wąziutkie w w połączeniu z kręconymi włosami wyglada słabo. Na szczęście mamy twarze jak wschodnie serduszko a nie
  • Odpowiedz
@HaloHet: w sumie to nawet nie doczytałam do końca a znalazłam teraz "Ukrainek sie nie rucha" tylko kocha czy coś tam i to pewnie fejk bo przecież Ukrainki masowo nie wyjeżdżają na emigracje jako kuhwy XD
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: bylem pierwszy raz na ukrainie w zeszly łikend, potwierdzam wszystko co mowi kolega. takiego stezenia 10/10 w skali ruchensteina to nie widzialem nigdzie! Nie musialem czesto krzyczec do wspoltowarzyszy podrozy, zeby mi podali harpun bo wielorybow bardzo malo tam. Same sie do ciebie usmiechaja, nie wyganiaja cie jak zagadujesz. Ba, nawet ziomek podbijal do jakichs mezatek i tez byly skore do pogaduch, ja nie mialem odwagi tam podejsc jak
  • Odpowiedz