Wpis z mikrobloga

Mironki, czy znacie jeszcze jakieś firmy ze #slask #katowice oprócz Komandora, które robią takie duuuuże szafy na wymiar?
Szafa ma docelowo być na wysokość i długość calutkiej ściany więc musi być złoto firma.

Żadne gunwo z Agaty czy innego BRW gdzie z szyn drzwi wypadają i gdzie można od tej sklejki raka dostać - nie wchodzą w grę.
Chyba, że zostać przy Komandorze?

#meble #szafa
n.....a - Mironki, czy znacie jeszcze jakieś firmy ze #slask #katowice oprócz Komando...

źródło: comment_IekPVcwagMGBHainVqVbflVz0e7znequ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@nama: U moich rodziców i rodzin Komandory śmigają od 10 lat i to jedne z bardziej porządnie wykonanych mebli jakie znam. Także z takim projektem jaki ty chcesz zostałbym przy Komandorze i nie szukał niczego innego.
  • Odpowiedz
@nama: osobiście nie byłem, ale słyszałem, że na targu w Będzinie są ekipy, które zrobią Ci każdy rodzaj mebla, solidnie i na wymiar. Może też takie.
  • Odpowiedz
@nama: tylko się upewnij, że nie masz za dużej wilgoci w mieszkaniu, bo jak jest i nie będzie wentylacji z tyłu, to ci zacznie nowe życie na ścianie rosnąć.
  • Odpowiedz
@nama: tu gdzie mieszkam też nie było, ale że najzimniejsza ściana w pomieszczeniu i brak wentylacji za zabudowaną szafą, to już się wprowadził i trzeba było się trochę pomęczyć z tym
  • Odpowiedz
@StaryZnajomy: w jakim sensie wnętrze mam mieć?

Niee, na bank nie będę ryzykować z zamawianiem z neta, nie ma szans, ja nie mam czasu na użeranie się.
Chcę projekt zrobiony przez profesjonalistów i wykonanie wysokiej klasy.
  • Odpowiedz
@nama: jak już to polecam meble na wymiar ale robione przez stolarzy. Komandor i wszystkie te systemówki droższe niż to warte, lakieru na tym wiele nie ma, a często "lakier" to lakierowana folia...
  • Odpowiedz
@lozik: tylko ja nie mam dobrych doświadczeń z takimi stolarzami niestety, dużo z tym babrania się, trzeba na każdym kroku pilnować czy jest tak jak sobie życzysz, niedoróbek od groma... ja nie mam czasu ani chęci na to.
  • Odpowiedz