Wpis z mikrobloga

Eloszka. Pozwolę sobie zawołać kilka tagów.
Nie ma tutaj mowy o OTSie, chodzi o "real" Tibię.

Postanowiliśmy - wraz z kilkoma mirkami - pograć sobie, od tak, po prostu. Powbijać levele, może dojść do etapu na którym jeszcze nie odkrywaliśmy tej gry wcześniej ;-)
Stronimy od patologii, mamy gildię (w której są też ludzie spoza Wypoku, ale niewielu), jest trochę osób z #mirkots jak i po prostu z tagu #tibia.

Celem jest zwyczajnie wspólne granie, śmieszkowanie, picie hehe wina w Guild Housie, kpienie z kolegi który wydał 1kk na kostce które dopiero co zarobił, a dzień wcześniej przewalił całe EQ ze swojego sorcerera #pdk. Gramy na serwerze Optional PVP.

Nie mamy super leveli, jesteśmy raczej low, ale relatywnie szybko idzie exp (bo spoooro osób bawi sie w team hunty gildiowo, więc bonusowy +% doświadczenia wskakuje).

Serdecznie zapraszamy - niezależnie z którego "obozu" jesteście - każdego, kto chce po prostu pograć w Tibię z ludźmi którzy nie są pokroju Rafoniksa czy innych patusów, a zwyczajnymi graczami, którzy w Tibii się dobrze bawią.

Gildia na Tibia.com

W grze możecie wołać do Marahin.

#tibia #tibiazwykopem #wykopots #mirkots
marahin - Eloszka. Pozwolę sobie zawołać kilka tagów. 
Nie ma tutaj mowy o OTSie, ch...

źródło: comment_nimPexB3SYSOwwJNVy7AMyw2lxsTWamq.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@frems: szczerze mówiąc, to na Securze gram od półtora tygodnia; wbijając 40 lvli (47-90) nie doświadczyłem ani jednego, poza potencjalnymi botami podczas 2x expa jak paliły manę. Ludzie cośtam narzekają, ale nowe posty na forum w wątku z botter listą zdarzają się raz na kilka dni, z pojedynczym nickiem, więc pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest o niebo lepiej :)

@ArktycznaMalpa: szanuję Twoje zdanie, moim zdaniem są rzeczy dobre i
  • Odpowiedz
@frems: sam Marahin mnie wciągnął, gram równy tydzień, kupiłem Pacca, zrobiłem postać, aktualnie mam 76 level XD
Wszędzie gdzie expie to zero botów. Gra się przyjemnie, szczególnie polecam jak ktoś miał długa przerwę jak ja.
  • Odpowiedz
@frems: Gram ponad miesiąc i spotkałem jedną osobę, która wyglądała mi na bota, więc pod tym względem jest moim zdaniem bardzo dobrze.
  • Odpowiedz