Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Nadal nie mogę wyjść z szoku jakie zainteresowanie osiągnął mój ostatni wpis, w którym zaprezentowałam swoją deskę z wypaloną postacią z #dragonball . Daliście mi ogromnego powera i dzisiaj przychodzę do was z nową deską ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem wypaliłam postać Batmana & Jokera, do czego zainspirował mnie komentarz @Hemingwie za co serdecznie dziękuję :) Deseczka to drewno bukowe, o wymiarach 30,5x21 cm, czyli bliskich formatu A4. Ostatnia deska była typowo graficzna i jej wypalenie zajęło mi 6 h, tym razem postanowiłam pobawić się cieniami i nadać głębie obrazu, co zajęło mi 10 h. Chciałam pokazać, że pirografia to nie tylko przekalkowanie wzoru, ale też malowanie ogniem.

Będę do was wracać pod tagiem #olawypala zapraszam do obserowania ;)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na aukcję: http://allegro.pl/show_item.php?item=6884296099

A tu aukcja z postacią Son Goku, tym razem na większej desce niż ostatnio: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6884297518

Przepraszam, jeśli zalegam z odpisywaniem na wiadomości - powoli ogarniam :)
Pozdrawiam!

#pirografia #diy #zrobtosam #hobby #handmade #rekodzielo #chwalesie
Pobierz kavinska - Cześć Mirki i Mirabelki!

Nadal nie mogę wyjść z szoku jakie zainteresow...
źródło: comment_Y7lqNcJNi7evlnjUQIJb47ZGXYduXffQ.jpg
  • 25
@3rdEye: dziękuję, pewnie dalej będę szła w postacie, czekam na natchnienie, realizuję zamówienia i tworzę dalej :D zapraszam na pv w takim razie zobaczymy co to za pomysł :)
@kavinska: Postać Batmana idealna, wzór Jokera też dobry, ale preferowałbym go z Arkham City lub The killing joke bądź The Sound Of One Hand Clapping :D
Ogółem świetna robota, jak chcesz inspirację to może następny Corvo z Dishonored? Jego twarz/maska idealnie by pasowała do czegoś takiego.
@kavinska: świetna robota! Każdy powinien kroić pomidory na takich deskach! Może pytanie wyda się głupie, ale czy nie myślałaś, żeby wystawić taką deskę na aukcji, z której środki można by było przeznaczyć na cele charytatywne? Tak sobie pomyślałem, że spoko deska i w ogóle chciałbym ją mieć - tylko, że z chęcią zapłaciłbym za nią więcej gdyby hajs z tej aukcji przeznaczyć na jakieś dobrze rzeczy (nie wiem, może nawet chociaż