Wpis z mikrobloga

@Czekoladoowa: Dasz radę -na początku przyspieszenie wciska w fotel (uwielbiam to uczucie). Później może być nieznacznie mniej miło - weź miętówkę (jakiegoś dropsa czy coś). Też się strasznie bałem przed pierwszym lotem. Powodzenia - dasz radę!
  • Odpowiedz
@Czekoladoowa: Nie martw się, WSZYSTKIE samoloty wracają na ziemię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady obowiązujące w samolocie:
- Głośne "dzień dobry", żeby wszyscy słyszeli, ale lepiej dla pewności przejść się i powiedzieć kilka razy.
- Ze stuardesami buziaczek w policzek, a z pilotami witasz się już po wystartowaniu. Wystarczy otworzyć drzwi z przodu samolotu i uścisnąć im dłoń.
- Kiedy komuś (lub Tobie) jest niedobrze można poprosić
  • Odpowiedz
@Czekoladoowa: może Ci być niedobrze podczas startu bo przyspieszanie do przodu i w górę. ale raczej się nie porzygasz bo będziesz zbyt podjarana. + pamiętaj że z roku na rok jest co raz mniej wypadków lotniczych. w tym roku bodaj same "incydenty" ;)
  • Odpowiedz
@Czekoladoowa Ja pierwszy raz lecialem Wrocław - Warszawa :D Ledwo co się wzbil nad ziemię i już ladowalismy. Uczucie fajne ale ciśnienie w uszach trochę meczylo. Powodzenia i spokojnego lotu mirabelko!
  • Odpowiedz
@Czekoladoowa: Dużo latałem i wiem jak się zachować. Na początku dużo piłem przed startami i podczas lotu, bo alkohol uspokaja, ale gorzej mi po tym się lądowało. Raz bym zapomniał wysunąć kół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@daaniel121 odprawę robiłam przez Internet.
Na bilecie jest napisane, że 40 minut przed trzeba być i uwzględnić kolejkę. O wodzie też słyszałam. Podobno za bramką woda kosztuje 15 zł, a np. zapiekanka 45zł.
  • Odpowiedz