Wpis z mikrobloga

Allahu akbar, sejsony Muhammad Tajger bonzo ogunie, śmiać mi się chce, tego typu, że niby Baszszar al-Asad, z tym, #!$%@? wie kim Putinem, ten ciota, a nie powiedziałem - łysa pała. Że niby wygrali. Że niby odbili Aleppo. No KURRRWA, co wy gadacie? A no ta, zapomniałem, fejmu się chcecie napić, co? Mmm, to i tooo. Ty ruski poganinie jeden! Ty, Baszszar al-Asad, #!$%@?, z dupy wyjęty, KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle #!$%@? w główce jak ty. Ale #!$%@?ć cię, krótko na temat. No ta, niewierny pies... No wygląda jak pies, #!$%@?. Ja, z tymi jeszcze, ruskimii, #!$%@?. RUSKIMII! Powiedz, kiedy ty widziałeś atakowanie razem z niewiernymi ruskimi, chyba tylko #!$%@? ty! Baszszar, chyba ty, #!$%@?! Chyba ta. Taki Baszszar KURRWA! Czeba być ciotą jak on. Taki Baszszar z ruskimi? Putinem? Jaa #!$%@?ę, no ta. Weź trochę, idź na siłownię, przyt, troszkę schudnij boo... Jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie czlowiek. Trochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz... NIEMIŁO! Baszszar... Z Putinem HHHHHHHHHH, śmie-śmieszne jest. Do dziś mam z tegobe ubaw, do popafy! BĘC!

#bonzo #gonzo #ojciecpijo #zgierskipej #gansterbenc #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #euckbadzap #gnik #kupsztal #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #pompasilapompaelo #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo #benc
maroLem87 - Allahu akbar, sejsony Muhammad Tajger bonzo ogunie, śmiać mi się chce, te...

źródło: comment_9oxMXXuqoKHWaFtDhtWunOz4yEeapOGF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz