Wpis z mikrobloga

@n3x337: 6x GTX 1070 na Ethereum będzie kopać około 170 MH/s i brać około 800w, miesięcznie wykopie 2250 zł z czego 320 pójdzie na pokrycie prądu (biorąc 55gr za KWh), więc 1930zł na czysto. Czyli po roku masz 23 tysiące zł. Chyba, że kurs pójdzie 10x do góry, to będziesz miał 230 tys. I o to tu się rozchodzi w sumie. Kopanie BTC to inna sprawa, tam są już specjalne maszyny
@Janekudus: No x0,5 może pójść tylko w dół... Chciałeś się czegoś przyczepić i tylko #!$%@?łeś spamu. Każdy wie, że kursy walut mogą iść i w górę i w dół. Dzięki za oświecenie. Ale nie dlatego ludzie kopią, że mogą pójść w dół tylko dlatego, że mogą pójść do góry.
@Janekudus: No Ty nie wprowadziłeś tutaj absolutnie ŻADNEJ informacji. A ja wprowadziłem kogoś w błąd? Nie chciało mi się liczyć jaką śmieszną ilość hashow będą robić gtxy, napisałem że nie poszaleją i że są do tego specjalne maszyny, napisałem też jak się nazywają. #!$%@? - od idiotów chyba tylko malkontentów nienawidzę bardziej. A malkontent i idiota w jednym to już naprawdę koniec świata.
@Janekudus: Ale ja nigdy się fachowcem nie okrzyknąłem. Ba, ja otwarcie się przyznaje, że nim nie jestem, nigdy nawet nie kopałem, ale myślę o tym i powoli wchodzę sobie w temat w wolnym czasie. Nie wiedziałem, że nie da się już W OGÓLE (tak, to się piszę osobno) kopać przez gpu, myślałem że jest to po prostu całkowicie nieopłacalne. Kiedyś przecież kopało się z gpu, dopóki te asici ich nie wyparły,