Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że Danielowi się w dupie poprzewracało? To w jaki sposób mówił wczoraj do matki to przechodzi ludzkie pojęcie. #!$%@?ł jej całe mieszkanie: Pokój Łukasza #!$%@?, łazienka #!$%@? (w misce się myją albo wcale), okna #!$%@?, wszystkie drzwi #!$%@? i jeszcze doprowadził do zabrania Łukasza do bidula.

Nie mieszka tam i przychodzi tylko robić syf i burdel po czym matkę wyzywa od najgorszych, bo on chce spać. Ale jak Gocha darła japę, żeby siedział cicho to mało jej nie zabił, bo on WIELKI streamer. Z naciskiem na "wielki", a właściwie to chyba wypadałoby powiedzieć "szeroki".
#danielmagical
  • 19
@GenPi: Tyle, że w serialach budują plany zdjęciowe a on po prostu postanowił #!$%@?ć matki mieszkanie i potem zadowolony wraca do mieszkania wynajętego za hajs wykopu i ma w dupie. W 72h zarabia tyle co przeciętny Polak w 3-6 miesięcy.
@Quander: Sknerus gruby na papier toaletowy niedługo będzie wołał od wykopu. Najbardziej mi się chce śmiać z tych 2 pacanów co mu kasę nabijają i #!$%@? z tego mają.
@Alcrus: A jak ma się zwracać do matki menelicy która śpi i chleje w kółko. Jeszcze trochę i wyciągnie kopyta, no chyba że Daniel się #!$%@? i sprzeda jej blachę w potylicę kiedy ta będzie przy nim palić.
Daniel jest tylko bratem Łukasza a to Gocha odpowiada za to że Łukasz pójdzie do bidula. Nie można jej nazywać matką bo to obraza dla wszystkich kobiet kochających swoje dzieci.
Jacek jako jedyny
@Alcrus: Po #!$%@? tłumaczyć to im ja czasem mam wrażenie ze to idioci bo powiedzenie krytyki to od razu w ich mniemaniu bol dupy poziom gimnazjum ile postów o tym bylo? Przeciez jesli Gocha uzależniona jest od chlania to bedzie pozwalala na stream a wykop gania za rafonem bo cos tam zrobil a tutaj mamy obraz nędzy i rozpaczy to pizze wysyłają i hajs
@Alcrus: Wiesz od poczatku ja wykorzystuje i jej chorobę alkoholowa taka jest prawda gdzie on walczy o lepszy byt rodziny? #!$%@? caly czas oszukuje rolety mial zamówić i? Nie ma rolet prawko to samo. Juz kiedys pisałem ze jak ludzie z wykopu tacy mądrzy niech mu prace ogarną bo wysyłając hajs przyczyniają sie do jego upadku ktory bedzie bolesny dla magicala brata stracił matka pośmiewiskiem calej polski aga to samo on
@TibijskiSmok: Jaca wez #!$%@? zwykly menel nie potrafiący utrzymać rodziny gdzie on normalny? Przeciez robi na czarno pijak alkoholik zwykly kto normalny z Gocha byl taki dobry? A czemu swoje dzieci zostawił? To jest normalne? A matkę sie szanuje mimo wszystko a jak ci zle to #!$%@? z domu a nie z niej pośmiewiska robisz. Oglądasz magicala? Jesli tak to wiesz ze kurator nie raz mowil ze przez te streamy maja
@profildogier: Ale przynajmniej pracuje i pije za swoje. Choroba? Wiesz ile trzeba chlać żeby doprowadzić się do takiego stanu? To są lata pijaństwa które teraz wychodzą. Daniel niech ma coś z życia, Łukasz też. Niech ma trochę normalności po latach spędzonych z tą menelicą. Nic nie robi tylko chleje a jak zginął to nagle kochająca matka. Aktorstwo poziom holywood.
@profildogier: Pomnaża kapitał. Ile wyda na kocioł? Stówkę? Widownia się zbiera, a im więcej ludzi tym więcej hajsu. Chodzi mi o to, że chomikuje hajs ze streamów dla siebie i Łukasza. Wierzę w to, że #!$%@? te szopkę dla niego i gdyby miał wybierać między nim a streamami to wybrałby Łukasza. Jeździ po prawnikach i tp No chyba że wali w #!$%@?, wszystkiego można się po nim spodziewać.
@TibijskiSmok: Słuchaj kurator był co mówił? Panie Danielu te transmisje szkodzą i co robił grubas? stream 72h dba o brata? przecież wykorzystuje widzi w tym hajs, Powiem Ci tak masz brata i streamujesz przychodzi kurator i mówi ze to szkodzi Twojemu bratu co robisz? nowy cel dla łukasza czy kończysz streama u matki i jedziesz do siebie? odpowiedz sobie sam, u matki robi stream gdzie #!$%@?ł połowe mieszkania cel na remont