Wpis z mikrobloga

Normalnie przecieram oczy ze zdumienia... Czekałem z tankowaniem bo ceny spadały, 4.05 potem 4.01 potem 3.99. Nagle poszło do 4.01 PLN. Ale dziś normalnie szok... wszędzie poszła cena o 17-20 groszy do góry :/ ot tak o. Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? po za Lublinem jest to samo? Jak chce zalać około 60l to zrobi się różnica na cenie już :/

#polska #lublin #samochody #motoryzacja #paliwo
  • 9
  • Odpowiedz
@Alchemik88: ceny w hurcie poszly do gory. Ogolnie brakuje produktu na naftobazach i maja uruchamic rezerwy krajowe. W orlenie tez sa Urlopy i remonty ktore powoduja ograniczenie produkcji. I do tego pozar rafinerii w niemczech. To tak w skrocie
  • Odpowiedz
@0987654321:
Ja #!$%@?, w tym kraju lepiej nie mieć stówy, niż ją mieć. Mieszkam w mniejszym miasteczku i za każdym razem jak wypłacam z bankomatu więcej niż te minimalne pięć dyszek zaczyna się #!$%@? cyrk. Ten banknot można sobie wsadzić do dupy, użyć jako zakładki do książki albo użyć na rozpałkę, bo na pewno nie można nim zapłacić xD Ten banknot to przekleństwo, majątek Schordingera - jednocześnie czujesz się jak
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Jako doświadczony inwestor wiedziałem, że nie mogę w danej chwili przeznaczyć kapitału na zakup. Spowodował by on skrobanie tynku ze ścian w celach konsumpcji, dlatego cierpliwie czekałem na święto "Matki Boskiej Pieniężnej" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do samochodów z FAP nie jest dodatkowo zalecane dolewanie, najlepiej od rezerwy do max. Spowodowane jest to tym iż owy FAP jest filtrem mokrym i płyn dodawany do
  • Odpowiedz