Wpis z mikrobloga

Mirki z #irlandia #dublin Mieszkał ktoś z was w rejonach Saggart lub Rathcoole? Ceny dość niskie a w sąsiedztwie Tallagh i Jobstown więc warto zapytać się o opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Saggart to podobno State’s fastest-growing town według IT, ale znając Dublin wiem, że niska cena jest czymś spowodowana.
  • 11
@xxx2013 ja mieszkalem jak sagart był ok.

Jest sagart I sagart na citywest. Kiedyś village był ok, potem dużo socjalnych i dziwnych ludzi się zjechało.

Ale to niezłe zadupie jest. Ja pracowałem na citywest więc mailem blisko do pracy, ale do miasta 69 jedzie 90minut. Niewiem ile luas bo wtedy nie było.
@xxx2013: Nigdy tam nie mieszkalem, ludzie ktorych znam i ktorzy tam mieszkaja sobie chwala.
Kiedy szukalem mieszkalnia ostatnio 'zwiedzalem' te okolice dosyc czesto o roznych porach, co zauwalylem - jest spokojnie, lokalna spolecznosc to wymieszanie polnakersow z naszymi Sebami (sa oczywiscie tez zwykli ludzie) i ogolnie sypialnia. Sam nie chacialbym tam mieszkac, no chyba zebym musial.
dużo socjalnych i dziwnych ludzi się zjechało


@rzet: Czyli Dublin w całej okazałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie odległość od miasta mnie przeraża. W 90 min to prawie do Belfastu można dojechać.
@xxx2013: Lokalizacja jest fajna jesli masz samochod, N7 zaraz obok i mozna sie w miare szybko dostac wlasciwie wszedzie, nie wiem jak to wyglada z perspektywy komunikacji miejskiej.

Jakos mi ta okolica nie pasuje, dziwnie sie tam czuje, mimo ze wydaje sie spokojanie to mialem wrazenie ze to jednak nakersownia. Jak mowi @rzet dziwni ludzie tam mieszkaja.
20% wszystkich osiedli jest socjalna wedle prawa.

@rzet: Podobno min 10% na każdym nowym osiedlu ma być socjalna. Ogólnie dzięki za opinie na temat osiedla.