Wpis z mikrobloga

Ale serio z tymi recenzjami dla "Gruba Ryba" to przegięcie, ktoś faktycznie buduje swoją firmę od iluś tam lat i nagle przez #!$%@? Grubasa dostaje zalew negatywnych komentarzy bo pyszne.pl nie ma synchronizacji jakiejkolwiek z miejscami do których jest dowożone jedzenie. Nawet mi #!$%@? nie żal tych co to wypisywali tego typu recenzje, a po prostu wstyd, że nie umiecie sami myśleć #!$%@? małpy. Dziwne, że nikt nie robił rajdu na komisariat jak zamknęli idola Daniela na 48 - bo pewnie za duży stopień ryzyka? Prościej jest wystawić negatywa dla jakiejś restauracji bo król internetów co rucha każdego nie dostał rybci. Rozumiem.. żarty, żartami ale szanujmy się #!$%@? i jeżeli ktoś poważnie z mirko uczestniczy w takich zabawach i nie umie sam myśleć tylko psuje komuś bezpodstawnie biznes to niech #!$%@? i usunie konto bo stopień pękającego dupska osiągnął czwartą gęstość. Pozdrawiam tych normalnych, a reszta fak ju tak jak Pani Gosia mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 22
@dyzmund: @GonzoMMz: Wy chyba nie rozumiecie zasad biznesu, nikt nie będzie robił wyjątków dla jakiegoś grubego jutubera, bo ma takie widzimisie. Są ustalane zasady i według nich się funkcjonuje, "klient nasz pan" nie oznacza, że ktoś ma robić wyjątki i płaszczyć się przed jakimś burakiem. Widać, że nigdy nie robiliście w handlu albo usługach.
@Kejran: serio? Przecież w całej sprawie nie chodzi o to że nie mogli oni tej usługi wykonać, tylko o stosunek do klientów i atak na fejsie. I właśnie po tobie widać że nigdy nie robiłeś w usługach, chyba że w budce z hot-dogami. Z takim podejściem do wykorzystywania social mediów Gruba Ryba się #!$%@?ła na mordę i dlatego usuneli konto.
@Kejran: Bosz... Chyba jest odwrotnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) pisała Ci że to nie działa na zasadzie płaszczenia sie przed kimś. Po prostu szanujmy się. Mozna kogos nie lubic, ale nie rób qrwy z logiki. Zreszta jak słyszę, Gruba ryba chyba nawet ogarnała ocb.
@GonzoMMz: @dyzmund: Czyli co jak ktoś jest chamski i zachowuje się jak burak to mam mu lizać dupę i spełniać jego żądania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Takiemu nawet jak za darmo zawiedziesz kilo kawioru to Cie nie pochwali tylko będzie narzekał, że za długo musiał czekać.
@Kejran: No właśnie nie. Cała akcja wyszła bo się jedna ludzie wqrwili że facet od telefonu zamiast wyjasnić całą sytuację, to się zachował jak buc. Plus post na FB. Sam przyznaj że jako klient byś był raczej niezadowolony. Prowadząc firmę trzeba mieć niestety stalowe nerwy dla klientów. Tak niestety to wygląda. Mam gdzieś co Daniel gadał na Rybę, ale fakt że odstawili taki cyrk sprawia że 4 razy sie zastanowię czy
@MistrzowskaAnaliza: Nie upoważniam i nie popieram. Po prostu sam pracuje z klientami, czasem też kogos zatrudniam i wiem jak jest. A ludzie sa rózni. Jeden taki drugi siaki, ale ja osobiscie nigdy dlanikogo chamem i burakiem nie jestem, (nie moge sobie na to pozwolić) oczekuje że ktos też dla mnie nie będzie, bez wzgledu na to jak bardzo ma zły dzień. Więc może w druga stronę. Co Ty bys zrobił? Dał