Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: a co za #!$%@? różnica, jak znalazłem na swoim wallu xD

A ty przeglądasz cokolwiek innego oprócz tagów tych streamingowych debilów? Bo patrząc na twoją tutejszą twórczość, to można odnieść wrażenie, że przeżywasz to niczym dawniejsze Grażyny "Zbuntowanego Anioła". I nie moglibyście stworzyć wspólnego tagu dla tej jutubowej hołoty, żeby co chwila nie trzeba było nowego tagu czarnolistować? Nie wiem, coś w stylu #patologiazyoutuba ?
@lakukaracza_: wow ale cię ubodło, że na serio musiałeś mi pokazać coś wartościowego xD

A gdzie ty #!$%@? masz problem, że mnie zaczepiasz, pod moim wpisem, bo się odważyłem mieć inną opinię ( ͡ ͜ʖ ͡)
@lakukaracza_: wiesz, ten wpis nie był poprzedzony tak jak twoje, wielogodzinnymi refleksjami, dokładnymi analizami, wyważonym doborem słów. #!$%@?, jest środek nocy, nie mam nic do roboty, widzę cały wykop pokryty typ #!$%@? umysłowym spod tagu rafonix, nie myśląc wiele - wyrażam kutko i na temat swoją opinię. A ty masz pretensje o co, że niczym 99% nocnego contentu, mój jest bezwartościowy, czy że konkretnie mój bezwartościowy content zamieszczam pod twoim bezwartościowym
@lakukaracza_: nie mówię, że jesteś patus, deklu jeden, mówię tylko, że bardzo lubisz podglądać i jarać się życiem jakiejś patologii, co wiele mówi o tobie i tobie podobnych. I jeszcze jak wy bronicie tych swoich patusów, jak godło jak flagę, jak wszystko co prawe! "Nie lubisz daniela? Huhuhu, ale z ciebie musi być intelektualista" + ten mem z hipsterskim intelektualistom z pociągu - jako wiecznie aktualny kontrargument na brak poparcia dla