Wpis z mikrobloga

  • 0
@ZadennPrgramista wiem, że trochę nie w temacie, ale popatrz sobie na Sopot. Dzielnice Brodwino i kamienny potok są całkiem spoko. Spokojna okolica, blisko do "centrum" sopotu i do Gdyni rzut beretem. Ceny nie powinny być straszne. Mieszkałem dwa lata na Brodwinie i pracowałem w Gdyni. Byłem mega zadowolony
  • Odpowiedz
@emitar: Ceny nie straszne? 250 tys za kawalerke to raczej nie mało. To samo tyczy się wynajmowania. Drożej jest chyba tylko w śródmieściu Gdyni i Gdańska. Ogólnie Sopot jest mega drogi jeśli chodzi o mieszkania.
  • Odpowiedz
@PanBekon: Od kilku lat jestem na 'swoim' i nie śledzę cen wynajmuj (w sumie nie wiem czemu założyłem, że OP szuka mieszkania do wynajęcia), ale jak mieszkałem na Brodwinie to ceny najmuj były takie same/mniejsze jak w Gdańsku/Gdyni w dzielnicach w bliskiej odległości do kolejki.
  • Odpowiedz
@l0h-s: bo mimo powszechnej opinii to nie Chylona, czy Grabówek to siedlisko największej patologii, tylko właśnie te dwie dzielnice. Dodatkowo Witomino to jest #!$%@? dramat jeżeli chodzi o dojazdy, bo jakieś 3 razy dziennie kielecka, witomińska i małokacka są totalnie zakorkowane.
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: @intires98: to że dojazd na Witomino to dramat to się zgodzę, ale nie powiedziałbym że ani Witomino ani Dąbrowa to siedlisko patologii, Witomino bardziej kojarzy mi się z siedliskiem emerytów :)
Ale nie mieszkałem ani na jednej ani drugiej dzielnicy więc nie podważam Twojej opinii
  • Odpowiedz
@l0h-s: znam troche patusów z mlodej arki i wiekszość z nich mieszka właśnie tam. Do tego masz mnóstwo burdeli na witominie przez co dużo cwaniaków się tam kręci.

Dąbrowa to specyficzna dzielnica bo jest dosyć blisko Gdańska przez co czasami wpadają tam zjeby z Lechii na szalikobranie, można zaliczyć #!$%@? przez przypadek, no i dużo kradziezy. Do tego jeden komisariat na Karwinach na w #!$%@? duzy obszar i mnostwo mieszkańców,
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: faktycznie, ciężko z tymi argumentami dyskutować
dodając do tego słabą lokalizacje z uwagi na dojazd (daleko od SKMki, korki na drogach dojazdowych) to te dzielnice wypadają słabo
  • Odpowiedz