Wpis z mikrobloga

@Kamil32123: Spoko mireczku, też jestem kierowcą ciężarówki (choć aktualnie solówka) i jak każdy, kto dużo jeździ, jesteśmy chyba oboje świadomi, że takie sytuacje się po prostu zdarzają i to nie kwesta 'czy', a 'kiedy'. Jadąc dużym zawsze mam pełną koncentrację ale dzisiejsze osobówki wręcz rozleniwiają, odpłynąć gdzieś myślami nie jest trudno. No i masz babo placek.

Nie przejmuj się, to nie jest jakiś groźny wypadek, auta zadziałały tak jak powinny czyli
@lsnazr wina w 100% moja. Ale od powiem od początku jechałem z Białegostoku w okolice -Góry Kalwarii no i niefart chciał ze przed Kalwarią był inny wypadek i droga dk50 była zablokowana. Zacząłem odjeżdżać wypadek jakimiś bocznymi drogami po nawigacji. Jechałem dosyć długo główna droga z pierwszeństwem za busem (myślałem że też odjeżdża korek). W pewnym momencie bus zacząć skręcać w prawo na skrzyżowaniu ja popatrzyłem na nawigację czy ja też mam
@3nriqu3 miałem błędna informacje, że ac tylko dla 10latkow i tak się trzymałem głupio tego zdania. No dobrze ze nie wpadłem pod 40ton rozpędzone bo już bym na wykopie nic nie wykonał tylko sam został bym zakopany
@3nriqu3 miałem błędna informacje, że ac tylko dla 10latkow i tak się trzymałem głupio tego zdania. No dobrze ze nie wpadłem pod 40ton rozpędzone bo już bym na wykopie nic nie wykonał tylko sam został bym zakopany
@keram-us bardzo możliwe potem sobie coś dogadałem i ac nie kupione. No na ac w 4 lata to pewnie bym wydał z 8 tys auto było warte chyba 25-30 tys za ten złom też coś może dostanę to z 15 tys w plecy.