Wpis z mikrobloga

@drzuo: Ja lubiłam każdego i wszyscy się świetnie uzupełniali. Phoebe była najlepiej opłacana dzięki nagrodom, jakie dostawała w tamtym czasie właśnie za serial. Biorąc pod uwagę całą ekipe, to ona przygarnęła najwięcej nagród.
  • Odpowiedz
Joey niestety przepoczwarzył się z mało inteligentnego podrywacza, który czasem wolno łapie, w krańcowo upośledzonego, wiecznie obżerającego się debila z inteligencją na poziomie 7-latka.


@pyzdek: Podobnie było w "The Office", gdzie z wolniej myślącego Kevina na koniec zrobiono zupełnego imbecyla. Może nie da się inaczej poprowadzić tego typu postaci na przestrzeni kilku sezonów ;]
  • Odpowiedz
@antychrust: akurat w przypadku Joey'ego to tylko ze względu na to, że od początku on miał być rozwiązłym katolikiem, z puszczalskimi siostrami, same przegrywy w rodzinie, nikt koledżu nie skończył itp. a to za sprawą pisarzy, którzy uwielbiają kreować katolików/chrześcijan jako gorszy sort. dla odmiany ross i monica pochodzili z bogatej rodziny z sukcesami, gdzie ojciec jest biznesmenem, ma porsze, żona nie musi pracować, dzieciaki wykształcone, syn profesor, co z tego,
  • Odpowiedz
@antychrust: ta, pominąłem to, bo domyślałem się, że wszyscy zrozumieją i żeby nie było kogoś kto coś mi zarzuci ( ͡° ͜ʖ ͡°) co zrobić, skoro wszystko jest pisane lub produkowane przez nich, a ich niechęć do innych jest powszechnie znana..
  • Odpowiedz