Wpis z mikrobloga

Kurde, Mirki, warto to naprawiać? Telefon spadł, hard glass zbił się razem z ekranem. Nie reaguje na dotyk. Dla mnie najlepszy telefon eva, innego nie chcę, ale w październiku i tak będą 3 lata, kiedy go mam, więc kto wie, jak długo by jeszcze pociągnął - chociaż działał bez zarzutów (,). Sprawę utrudnia fakt, że wyjeżdżam dziś w nocy #zagranico, więc muszę tam szukać serwisu/kupić nowy tel. Jeśli nie będę naprawiac, to myślę nad #oneplus5, #oneplus3t, ewentualnie jakimś xiaomi.
#oneplus #oneplusone #przegryw
ninetyfive - Kurde, Mirki, warto to naprawiać? Telefon spadł, hard glass zbił się raz...

źródło: comment_3K8xBnGNi6C4hITfbhy07nEwZTy6mvW2.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@g1b50n: placków ( ͡º ͜ʖ͡º) już nie mam żadnych innych niż używanie tego telefonu jak najdłużej, bowiem oddałam go do naprawy i śmiga (muszę tylko kupić na szybkości szkiełko ochronne i case'a, bo mam tylko badziewną folię, która się odkleja).

Dziękuję za pomoc, Koledzy, ale nie wołam Was już do wpisu sprzed tygodnia XD. W każdym razie OPO działa jak przed stłuczeniem ekranu, a ja
ninetyfive - @g1b50n: placków ( ͡º ͜ʖ͡º) już nie mam żadnych innych niż używanie tego...

źródło: comment_grxRV3uafkxw7HrcGSNbHkwGwjSVfiAw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz