Wpis z mikrobloga

Przed chwilą mój pies uciekł z działki i ugryzł dziecko jadące na rowerze - syna dalszego sąsiada, który jest prokuratorem(nwm czy to ma znaczenie). Wiadomo co mi grozi? Bo na pewno ten prokuratorek sprawą sie zajmie,gdyz zbytnio sie nie lubimy
PS. Pies bez zadnych szczepień, książeczek,nic (,)
#policja #prawo #psy #pytanie
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leeroyjenkins: Masz mocno #!$%@? skoro trafilas na prokuratora. Za pogryzienie przez psa 50k odszkodowania wyciaga sie bez najmniejszego problemu. Skoro pies byl nieszczepiony i ugryzl dziecko to juz mozesz sprzedawac swoj dom xD Za glupote sie placi. Po co Ci byl pies skoro jestes tak nieodpowiedzialnym czlowiekiem.
  • Odpowiedz
@leeroyjenkins: Mój pies (owczarek) ugryzł faceta na mojej posesji,mam tabliczkę,szczepienia co dwa lat,akurat w tym roku nie miał.Weterynarz kilka razy był na obserwacji czy pies nie ma wścieklizny,nie miał.Facet nie musiał przechodzić zastrzyków przeciwko wściekliźnie (faza w której zainfekowne zwierze zaraża trwa kilkanaście dni,potem umiera)wiec jesli pies w tym czasie nie pokaże oznak choroby jest "czysty" wet. policzył sobie 50zł za te kilka wizyt na paliwo.Policji ani sądu nie było,wina
  • Odpowiedz