Wpis z mikrobloga

#bitcoin Chciałbym się odnieść do tego że @pawlo74 najeżdża na @dawid-rams oraz np na mnie i na ogromną społeczność kanału disqord ( a samych rejestracji na nasz kanał jest grubo ponad 300 osób - więc obraża i nazywa pompiarzami 300 osób ) Pawlo uważa się za super ideowca - twierdzi że nie inwestuje w nic innego tymczasem ten srceen który obiecałem że nie udostępnię mówi o tym jak bardzo obłudny jest Pawlo w swoich wypowiedziach.
Prawda jest taka ze robi to tak jak każdy dla szmalu i również interesuje się tak jak my shitami. Tak jak każdy inwestuje Pawlo tutaj dla dolarów a nie dla samej ideii bitcoina.

Przedstawiam Wam na screenie IDEOWCA - który udaje że traktuje BTC jak świętość i robi z siebie guru Bitcoina. Tymczasem Pawlo jak każdy robi to dla dolarów jak każdy z nas. Sam wmawia wszystkim na górce że BTC będzie tylko rósł sam nagania a zarzuca nam naganianie na alty i ico.

Ale prawda jest inna - my na kanale disqord doskonale wiemy że inwestycja w krypto to tylko spekulacja. Tak samo jak on pisze że BTC będzie rósł tak samo my mamy prawo pisać np że Populosu będzie rósł. Dlaczego odbiera nam to prawo pawlo? On nie rozumie tego że krypto ewaluowało i BTC nie jest jedynym prawilnym aktywem do inwestycji w krypto. Wie to i Pawlo tylko udaje obłudnego publicznie.

Przestawiam kompromitujący go screen. Bo uważam że bedzie to sprawiedliwe by to udostępnić i obnażyć jego super ideowe nastawienie do BTC.
#kryptowaluty
K.....R - #bitcoin Chciałbym się odnieść do tego że @pawlo74 najeżdża na @dawid-rams ...

źródło: comment_dppGHOo7tR2zzDGQ48AeiyezOvxWFhoq.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@pawlo74: nie lubię po prostu takiej obłudy. Ja nie mam nic do Ciebie nie mam nic do BTC. Ale skoro my nie krytykujemy Ciebie jako ideowaca BTC to Ty nie krytykuj innych . Bo to nie prawda że BTC jest jedyną dobrą inwestycją.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Spokojnie kolego - to nie jest nic złego że zapytałeś o jakiś alt. Miałeś rację z tym pivx że będzie rosło bo mocno urosło od tamtego czasu. Tylko dlaczego udajesz przed wszystkimi że nie interesują Ciebie alty? Po co taka nie potrzebna obłuda? Oczywistym jest że na altach ludzie pomnożyli swoje BTC. Dlaczego odbierasz innym taką możliwość uznając wszytko co BTC za shit. ( w sumie tylko oficjalnie tak twierdzisz
  • Odpowiedz
@pawlo74: xD nie nerwuj się. Spoko. To tylko wymiana zdań. Ostatnio stwierdziliśy na kanale że na Mirko niestety zawsze są nie potrzebne konflikty - dlatego powstał nasz osobny kanał płatny na disqord. Bo na Mirko zawsze będzie tak ( to samo na reddit ) że spotka się taki ideowiec BTC , spotka się z gościem od ETH spotka się z gościem o jeszcze innych poglądach i wiadomo co z tego wychodzi.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Na disqord i steemit jest nas tak wielu że tutaj nie ma powodu by tutaj zostawać. Miłego ideowania. Można mnie znaleźć na disqord jeśli ktoś chce zapraszamy. U nas nie ma znanego z Mirko hamstwa. Do usłyszenia Mirasy na steemit i kanale disqord.
  • Odpowiedz
Przecież ten pawlo to jakiś debil XD


@tutirutu przecież możesz się go pozbyć no dawaj. Pokaż co masz pod sufitem. Zacznij udzielać się, zrób coś dla społeczności. Pokaż, że jesteś lepszy i że wiesz co mówisz a nie np. piszesz tak bo jesteś w grupie tych pompiarzy?
  • Odpowiedz