Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, co sądzicie o związku z camwhorem, czy to dobry materiał na żonę, czy przebaczylibyście dziewczynie, gdyby wam powiedziała, że robiła sobie dobrze za kase w internecie, czy może uważacie to za obrzydliwą internetową prostytucję, i nie jest dla was zbyt wiele panienka, którą każdy mógł rozebrać za 5-10 złotych? #showup #camwhore #zwiazki #kobiety
Smierc-wrogom-ojczyzny-14 - Hej Mireczki, co sądzicie o związku z camwhorem, czy to d...

źródło: comment_c6ytPwFzKtycm7V4FVG1q6hh9FXipmBT.jpg

Pobierz

To jak, co sądzicie o związku z camwhore?

  • Tak, wybaczyłbym 16.2% (122)
  • Nie, to obrzydliwe 22.6% (170)
  • Bzyknąć można, ale nic więcej 61.1% (459)

Oddanych głosów: 751

  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: a no i jeszcze obrzydliwy jest fakt, że wiele z nich robi rzeczy ktore w normalnym wypadku nie sprawiają jej przyjemności. Anal, piss, bigbeny itd. bo jesli tego nie robi to wyląduje na 20 podstronie i nikt nie wejdzie na jej kanał. A to już ma typowe znamiona k-------a sie.
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: przeraża mnie też skala tego zjawiska. Zobacz ile jest kont na głupim showupie. A to tylko jedna z wielu stron. Statystycznie jest spora szansa że masz wśród znajomych laski które sobie dorabiały w ten sposób. Ja mam conajmniej 4 znajome które się tym potejemnie zajmują, z czego o 2 dowiedziałem się w czasie jednej z afer na mirko xD
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: raczej spora część to studentki albo samotne mamusie, mało która ma dłuższą kariere w tym biznesie. Pewnie zwykle z tym konczą jak sobie znajdą potencjalnego dawce nasienia. Ich kariery są krótkie też dlatego, bo wiele nie odważa sie przesunąc granice, a poza tym onaniści mają to do siebie, że często zmieniają fapcontent. Czasem też ktoś taką wystalkuje i zwija się cyrk w popłochu.
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: ja tam nic nikomu nigdy nie mówiłem. To ich sprawa, nie mnie uczyć je moralności. Gorsze są imprezowe studentki, bo mam znajomych co to właśnie od takich załapali trypla i jakby któryś z moich kumpli trafił na taką o ktorej wiem że nawet kalosza nie wymagały od enerique czy sebastiana z WPiA to od razu bym gościa poinformował. Dopóki nie krzywdza innych to niech robią co chca.
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: to zależy od osoby, lepsze to niż ogłaszać się na roksie albo być cichodajką. Ja nie mam nic przeciwko pod warunkiem, że nie traktuje tego jako pracę tylko bardziej jako spędzenie wolnego czasu z możliwością zarobku. Sam gdybym był różówym to pomyślałbym o takiej formie zarobku, oczywiście bez pokazywania twarzy, aby mieć jako taką anonimowość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: Wszystko ryje psychikę. Jeśli ktoś ma słabą psychikę to raczej się do czegoś takiego nie nadaję, ktoś powie że ma krzywy ryj i się rozpłaczę. Nie mówię tutaj o laskach które siedzą na takich kamerkach codziennie i nie czerpią z tego prawie żadnej przyjemności, a jedynie liczą na kasę. Może takie patrzą na faceta w rzeczywistści jako tylko na kase, ale tutaj nie trzeba być camwhore. Jasne, że dostawanie
  • Odpowiedz