Wpis z mikrobloga

Hej miłośnicy #psy ! rozmyślam nad sprawieniem sobie psa. Póki co jest to tylko takie gdybanie i branie wszystkich za i przeciw. Muszę nadmienić, że nigdy żadnego psiaka nie miałem. Zastanawiam się, ile razy trzeba z takim czworonogiem wychodzić? Jeśli miałbym mieć psa, to myślę o staffordshire bull terrierze. To bardzo aktywne psy i zastanawiam się, czy siedząc cały dzień w pracy i wyjście z nim na chwilę rano i wieczorem i dłuższy spacer zaraz po pracy byłoby wystarczające? Czy taki pies bardzo by się nudził samemu w domu?

#kiciochpyta #pies #zwierzaczki
  • 6
@BajerOp: Ten spacer zaraz po pracy to miałem na myśli bardziej aktywny, z bieganiem i zabawą, sam lubię się poruszać, tylko ta cholerna robota :/. Żaden inny mi się nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darek-jg: Niestety mieszkam sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@m1chau: pies, zwłaszcza aktywny, to góra obowiązków i uwiązanie. Trzeba z nim regularnie wychodzić, każde wyjście/wyjazd musisz zaplanować, dobrze mieć kogoś na zastępstwo. No ja bym ci odradzał, a mam 2 psy.
@Fafnucek: To wiem, pół życia miałem koty. Oczywiście pod względem obowiązkówi są o wiele łatwiejsze, ale dalej trzeba wszystko planować, itd. Nie jestem jakimś młodym lekkoduchem, uważam się raczej za odpowiedzialnego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo dam sobie siana w takim razie, albo będę kombinował, może zostanę programistą 15k i będę pracował w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za porady!