Wpis z mikrobloga

  • 0
@janushek Bo tak jest z większością klasyków. Zwłaszcza platformówek i to, że jest to nowa czy odświeżona wersja niewiele zmienia. Ale życzymy jakie będą wrażenia @Sahee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frugo90: najwidoczniej wyjdzie na inne platformy. Nie wiem prawdę mówiąc... grubo przed premierą informacje nomen omen oficjalne były sprzeczne co do tego.
Prawa do Crasha (niestety) dalej ma Acti więc jeżeli Sony nie ma żadnej wyłączności ani innych umów to mogą to wydać Trylogię na wszystko...
INBA PEJSTEJSZYN STRACIŁO GRE ICOTERAS

@Sokole0K0 no ładnie :D pierwszy raz coś takiego widzę haha... W crasha grałem na PSX w zeszłym tygodniu bo mam w domu wszystkie części ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: węgierska strona z grami (już usunięte), info o tym, że 'PS4/PS4Pro dostaną Crasha w pierwszej kolejności', twitterowy profil Xbox 'czeka na możliwość gry w grudniu' - trochę tego jest
@Sahee: Super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście żałuję, że sprzedałem swojego PSX, ale człowiek był młody i głupi :( Teraz każda konsola jaka zawita u mnie już zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A GTA 6 to prosto z chińskiej tłoczni, jeszcze cieplutka płyta, tak szybko robili, że nie zdążyli w pudełko zapakować :D