Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje Waszej pomocy odnośnie suplementów diety, może jest ktoś obeznany w tym temacie bo od czytania, oglądania przeróżnych filmów na ten temat dostaje #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)( Jestem ektomorfikiem, dla przybrania masy (oczywiscie jako dodatek do diety ) mogę wziąć gainera czy białko ? "najważniejsze jest białko...inni mówią że dla ekto najlepsze węglowodany. Normalny człek ektomorfik chce se #!$%@? bica itp...ogląda dużo filmów na ten temat i dostaje tak szczerze #!$%@? w głowie." #gownowpis #silownia
  • 13
@Atraks: Tak szczerze jak jesteś początkujący, ale bardzo chcesz się wspomóc to kup tylko białko i kreatyne. Jedz o 500kcal więcej niż potrzebujesz aby utrzymać obecną wage (wygoogluj kalkulator) i bedziesz rosnąć
@hehezielony: do tej pory ćwiczyłem boks tajski, ale teraz chce iść stricte pod masówkę. Brałem bcaa, białko plus carbo, a przez ostatni miesiąc zainwestowałem w mass xxl plus planuje dokupić kreatynę.
@Atraks: to po co ci biało albo gainer? Białko masz w pożywieniu, gainer to białko wymieszane z weglami(cukrami). Uzupełniaj białko i węgle z pożywienia i nie bedziesz miał dylematu co wybrać :)
@Atraks:
Jeśli masz już duży dodatni bilans kaloryczny z diety i dalej ciężko nabrać tych parę kilogramów, to jak najbardziej polecilbyśmy Ci odżywkę typu gainer. W gainerach też masz białko, chociaż jego ilość jest różna w zależności od firmy.

Mamy kilka obecnie w promocji, zobacz sobie:
- mniejsze opakowanie Olimp
Kliknij

- większe opakowanie o ciut lepszej jakości Fitness Authority, 5g białka więcej na 100g niż w Olimpie.
Kliknij

Dodatkowo, gdy