Wpis z mikrobloga

Prawie dwa lata temu kupiłem #xiaomi Redmin Note 2. Ogólnie przez ten czas sprawuje się OK, może bateria powinna być lepsza. Uznałbym go za bardzo udany zakup za wyjątkiem jednej rzeczy - kiepści się wyłącznik. Czasem załapuje, czasem nie. A to dość kluczowy element telefonu. Dwa lata to jednak za mało, aby uznać, że przycisk wyłącznika może się wyrobić. Do smartfonów Xiaomi niniejszym mój entuzjazm lekko się ostudził.

Jak sądzicie, można zaryzykować psiknięcie jakimś "kontaktem" w mikroprzełącznik?

#aliexpress #chinskiecuda #oswiadczenie #goldway
  • 7
  • Odpowiedz
@Cyfranek taka ciekawostka: mam xiaomi redmi note i ten włącznik zaczyna szwankować po około 18 miesiącach. To chyba u nich jakaś seryjna wada. Cały telefon jest ok ale coś czuję, że nie dociagnie do 2 lat.
  • Odpowiedz
@Cyfranek: sam włącznik jest raczej ok, a raczej kawałek plastiku na tylnej obudowie się starł przez co słabo działa, wystarczy, coś podłożyć między obudową, a telefonem
  • Odpowiedz
@Cyfranek: u mnie to samo, ale biorąc pod uwagę ilość wypadków, które musiał przyjąć uważam, że to był zajebisty wybór, czasem trzeba go jakby mocniej przycisnąć czy coś. Imponuje mi za to wytrzymałość szkła, ale w takim sensie, że się nie kruszy i wszystko mimo pęknięć trzyma się stabilnie, wykonanie budżetowe, ale bebechy w tej cenie były rozsądne i wystarczające, jeszcze rok takiego tyrania wytrzyma
  • Odpowiedz