Wpis z mikrobloga

Mam telewizor 50 cali (bez smart tv) i chciałbym kupić jakiegoś sensownego tvboxa.

Obecnie udostępniam sobie internet z telefonu na laptopa przez Wifi i na laptopie śmiga dobrze. Chciałbym, aby tvbox też sobie bez problemu radził z takim internetem. Najczęściej pewnie korzystałbym z Youtube albo Kodi.

Najlepiej byłoby mi zamówić z jakiegoś sklepu obsługującego Paypala. Tu dodam, że na Banggood mam dużo punktów, więc jak da radę zbić cenę punktami, to na pewno ich nie zabraknie.

Co najlepiej zamówić uwzględniając powyższe wymagania? A może jakiś dobry model często bywa w promocjach i teraz jest drożej, ale jest duża szansa, że np. za miesiąc będzie sporo taniej? Jakoś specjalnie mi się nie spieszy, więc mógłbym chwilę poczekać, aby kupić coś dobrego możliwie jak najtaniej.

#kodi #tvbox #android
  • 17
@cube: Z tego co czytam, to służy to do strumieniowania obrazu po Wifi z innych urządzeń. Dobrze to rozumiem?
Bo ja szukam czegoś, co samo w sobie będzie działać i wyświetlać obraz z internetu, a laptopa nawet nie będę musiał mieć. Bo do samego strumieniowania obrazu, to mi mi kabel HDMI wystarcza.
My ostatnio zamówiliśmy taki box. Ale tak naprawdę to wszystko co ma 1GB/2GB ramu będzie działać. MiBox jest super ale cena wyższa.


@kodiwpigulce_pl: Ten MECOOL wydaje się spoko, a z kuponem "20MM8P6" wychodzi za $32. Z kolei MiBox z punktami jest za $59.41. Spora różnica. W czym będzie lepszy MiBox i czy warto dołożyć?
@eshabe: mibox pozwala na oglądanie Netflixa w 4k, działa mega płynnie i ma androidtv więc sporo tradycyjnych aplikacji nie zainstalujesz. Do miboxa warto dołożyć za sam komfort stabilności, a z drugiej strony jako pierwszy box to można śmiało brać tańszy. Sami używamy tanich i droższych boxów i nigdy nie mieliśmy problemów. Na tańszego boxa możesz wgrać alternatywny system np LibreELEC co go też ożywi. Ten MECOOL ma napisane, że wspiera ale