Wpis z mikrobloga

  • 3353
Jadę na egzamin na architekturę Mirasyyyyy, każdy kto zapisuje dostanie ode mnie kiedyś projekt domu lub 10 000 Ziko ( ͡ ͜ʖ ͡)

#studia
  • 102
  • Odpowiedz
@Kanken: Też chciałbym ci coś napisać, żebyś nie przejmował się wiekszością tych komentarzy. Sam idąc na architekturę słyszałęm wiele negatywnych opini że nie ma pracy, że słabe pieniądze itd. Ale to tak naprawdę zalerzy od ciebie na co się godzisz. Nie ukończyłem żadnej prestiżowej politechniki, ale przez cały okres studiów bardzo ciężko pracowałem mając świadomość że konkurencja jest ogromna i że muszę mierzyć do najlepszych.Udało mnie się wygrać kilka konkursów puźniej
  • Odpowiedz
To ja może przypomnę:
Art. 919. § 1. Kodeksu Cywilnego: "Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać."

I oczywiście stawiam plusa. Gdybyś potrzebował prawnika, daj znać.
  • Odpowiedz
@laczka: moim zdaniem teraz w bardzo wielu zawodach jest potrzebna wiedza programistyczna. Najlepiej cos polaczyc chyba jak matma i infa albo jakies inzynierie biomedyczne czy jak to sie tak nazywa. Napewno musi Cie to choc troche interesowac, nie ma sensu sie meczyc bo wtedy nie bedziesz nigdy dobra.

Po architekturze tez mozna na przyklad pracowac w grach bedac grafikiem jesli dobrze rysujesz albo robic wizualizacje czy modele na zlecenie. Ale wiekszosc
  • Odpowiedz
DO wszystkich plusujących. Skoro oferuje projekt domu za plusa to musi byc strasznie #!$%@? projektantem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz