Wpis z mikrobloga

@Niszczyciel666: powiem Ci, że rozmawiałam z ludźmi którzy tam studiowali i się przenieśli po kilku latach bo mówili że tam najtrudniej się dostać, niby prestiżowa uczelnia ale po niej jest najwiecej debili bo uczelnia do niczego nie przygotowuje, także nie dziwie się co do twojej koleżanki bo to tylko potwierdza ich słowa :D
@Cojones: jak pójdziesz na forum o robotyce i automatyce to tez jest że nie warto mało pracy itp. Ja nie mowie ze ta praca jest w tym zawodzie ale mowie ze wystarczy wyciąć słowo architektura i wstawić tam cokolwiek innego xd dlatego juz się nie przejmuje tymi komentarzami ODPUŚĆ SOBIE bla bla bla MAŁO PRACY bla bla bla bo jakbym miała na tej podstawie isc na studia to na nic bym
@Cojones: Bede wiec robic wszystko zeby Ci udowodnić że po architekturze tez można godnie żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak mam zamiar na drugi stopień wyjechać za granicę, zobaczymy. Co bedzie to bedzie
@Kanken: Dawno postanowiłam, że jeśli będę mieć dzieci i będą chcieć iść na architekturę, to dostaną szlaban. Piszę to jako studenka architektury. Ale oczywiście Tobie powodzenia, przyszły kolego z branży (ʘʘ)
@Kanken: Ech.. dostałem się na politechnikę śląską 12 lat temu na architekturę, ale olałem temat i zostałem jednak #programista15k ;). Nawet jak się nie dostaniesz skill rysunkowy i myślenia przestrzennego nigdy Cię nie opuści ;)
@Niszczyciel666: Ja na I stopniu miałem mechanikę, konstrukcje, materialoznawstowo etc. Na studiach mieliśmy około 5 projektów semestralnie, przy czym nie były to koncepcje tylko pełne rozwiązania budowlane. Nie wiem jak można nie uczyć tego co w zawodzie najistotniejsze.
@szanujmajonez: ja oprócz architektury chciałabym udoskonalić swoj rysunek zeby cos działać potem moze w matte painting, także jak cos nie pyknie z arch to zawsze nauczę się czegoś pożytecznego w trakcie co moze mi się przydać do planu B