Wpis z mikrobloga

hej wykopki! Moze sie uda i ktoś pomoże
moja siostra szuka kogoś kto akurat leci 2 lipca z Warszawy do Madrytu i wraca 8.07
moja siostrzenica i jej kolezanka szukają 'opiekuna' do samolotu
wszystko w opisie ponizej!

Cuda się zdarzają czasami...❤️

Poszukuję osoby, która odbędzie lot Warszawa Modlin-Madryt-Warszawa Modlin liniami Ryanair (wylot 2.07 godz.10.25, powrót 8.07 godz.16.30) i mogłaby być opiekunem na czas przelotu dla dwóch samodzielnych dziewczyn 16 letnich, które otrzymały w nagrodę za osiągnięcia w języku hiszpańskim

pobyt tygodniowy w ramach projektu Pablos Abandonados od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa w Hiszpanii (tylko 15 osób z Polski) Ryanair nie ma opcji wykupienia opieki. Bilety kupione miesiąc temu, dzisiaj chciałam zrobić odprawę o tu taka przykra sprawa. Obie urodziły się w 2001 roku, ale jedna w sierpniu a druga w grudniu. Gdyby jedna urodziła się w miesiącach styczeń-czerwiec to mogłaby być opiekunem dla drugiej wg zasad Ryanair. Gdybym dokupiła bilet dla siebie to musiałabym lecieć 2x albo tydzień czekać w Madrycie (słabe rozwiązanie) Czasu zostało niewiele do końca soboty ale próbuję wszystkiego. Roześlijcie gdzie tylko możecie.Działajmy wspólnie. Może dziewczyny będą mogły cieszyć się nagrodą.


#podrozojzwykopem #madryt #modlin #pomocy #wykopefekt
sorry za spam tagami