Wpis z mikrobloga

@iAmTS: Gimnazjum które mnie nie lubi :) Nie wszyscy mnie lubią tutaj. To Mirko jest dużo tu troli typu Rybka lub innych gimbusów jest tu taki ( nie dawno był zielonką ) ale obiecałem mu że do niego nie będę się odzywał. Niech mu będzie :P
za co ci każą usuwać?


@iAmTS: obiecał sam, że usunie pożegnał się i słowa nie dotrzymał znowu. Konto usuwał już kilka razy.
To naganiacz na najgorsze scamy i robi to bez ogródek i nawet nie ma podstawowej wiedzy o temacie. Wchodzi i szita i zaczyna namawiać innych, nie obchodzi go czy ktoś straci na tym czy zyska. Zresztą on nie ma pojęcia o czym pisze. Uważaj na typa.

To Mirko jest
@pawlo74: Pawlo xD :) Mirko to trolownia :) uważaj na typa :) proszę Ciebie :) Poważni inwestorzy nigdy nie traktują Mirko poważnie. Gimnazjum tutaj już tylko zostało. Poważni inwestorzy mają swój własny kanał ;) Oczywiście nie wszyscy na Mirko. Większość to wspaniali ludzie. Reszta to trole łącznie z Pawlo fanatykiem BTC. Teraz już mamy czasu takie że BTC to nie jest jedyna wspaniała inwestycja. To prawda większość ICO to śmieci tylko
nie obchodzi go czy ktoś straci na tym czy zyska.


@pawlo74: a dlaczego ma mnie obchodzić czy ktoś traci czy zyskuje. Zawsze zaznaczam pod swoimi wpisami że inwestujesz na własne ryzyko i że nie odpowiadam za inwestycje innych lecz tylko za własne. Pawlo obudź się to 21 wiek a nie ciemnogród że trzeba prowadzić każdego za rączkę. Każdy ma swój własny mózg którym myśli. To że ja napiszę że coś jest
@pawlo74: co Ty pleciesz:) To że coś polecam nie znaczy że masz kupić. Powiedziałem o tym że polecam przy cenie 0.00123 teraz jest 0.001343 jutro będzie sporo wyżej. A więc to jest dobra inwestycja. Ty nie rozumiesz że teraz o to chodzi by wejść niżej i wyjść wyżej. Nie napisałem że to na długi termin. Napisałem że tutaj będzie pompa.
Co mnie obchodzi użyteczność Bancor. Mnie interesuje potencjał wzrostowy.

Inwestujcie na