Wpis z mikrobloga

Mercedes C63 S AMG Coupé Edition 1 (2015-...)
4.0l V8 biturbo 510KM
0-100km/h - 3.9s

C205 to wersja Coupé W205, lżejsza, dzięki czemu szybsza (0,1s) i deczko tańsza (~4k zł).

Na zdjęciu wersja Edition 1 określona przez MB jako limitowana czasowo. Nie znalazłem, więcej info o tym jak bardzo ograniczona jest ta wersja, ale w PL póki co jest tylko jedna sztuka tego modelu i 3-4 w wersji bez S. Nie znalazłem też ile trzeba dopłacić za tę wersję, ale strzelam w jakieś 30-40k PLN.

Wersja Edition 1 nie różni się techniczne od "zwykłego" C63 S, jedyne różnice to design zewnętrzny + dodatkowe wyposażenie wewnętrzne. Config ze zdjęcia, który nawiązuje do malowania zastosowanego przez zespół AMG w wyścigach DTM, dostępny jest tylko dla mocniejszej wersji C63 S. W wersji bez S dostępne są bardziej stonowane kolory z matowym pasem, jak ten granat.

------------------------------------------------------------------------
#carpedia - czyli moje spoty z jakimś dodatkowym opisem <--- obserwuj/czarnolistuj

#carboners #carspotting #mercedes #amg #c63s #edition1 #warszawa #c205
superduck - Mercedes C63 S AMG Coupé Edition 1 (2015-...)
4.0l V8 biturbo 510KM
0-1...

źródło: comment_ctsIYfiDCVUA510EpX4I0WWFREk8s6Su.jpg

Pobierz
  • 9
@superduck: Dodaj jeszcze, że 408k to golas, jeszcze ok 100k można dołożyć, w zależności od wyposażenia. Nie zmienia to faktu, że ogólnie nowa C-coupe, nie tylko w AMG, wygląda zajebiście.