Wpis z mikrobloga

@Pustulka: Serio uważasz, że pod koniec czerwca odpadły opcję Keity i VvD? Szczególnie. że Holender na pewno chce do nas przejść - wystarczy sypnąć groszem Świętym. Natomiast Keita to wielka niewiadoma. M.Reddy i R.Honigstein donoszą, że jest skłonny opuścić Lipsk w to okienko, a Kicker i Bild, że na pewno zostanie na następny sezon.
Trudno na tak wczesnym etapie okienka transferowego wyrokować, że zarówno jeden jak i drugi nie przejdzie do
Serio uważasz, że pod koniec czerwca odpadły opcję Keity i VvD? Szczególnie. że Holender na pewno chce do nas przejść - wystarczy sypnąć groszem Świętym

Natomiast Keita to wielka niewiadoma. M.Reddy i R.Honigstein donoszą, że jest skłonny opuścić Lipsk w to okienko, a Kicker i Bild, że na pewno zostanie na następny sezon.

Trudno na tak wczesnym etapie okienka transferowego wyrokować, że zarówno jeden jak i drugi nie przejdzie do Liverpoolu.


@
@Pustulka: O tym, że Keita wolałby iść do City? Toż to fragment sprzed roku.
Żeby nie było, ja nie twierdzę, że obaj trafią na Anfield, jednak jakaś szansa jest, szczególnie na Holendra, bo przecież było wszystko dogadane wystarczyło się nie zachować jak amatorzy.
bo przecież było wszystko dogadane wystarczyło się nie zachować jak amatorzy.


@Rqwe1: Z Southampton nie było nic dogadane, ba nawet nie wyrazili zgodny na rozmowy z samym zawodnikiem albo Liverpool wyłoży £70 mln za VvD albo o nim mogą zapomnieć, Keita również odpada z powodów finansowych, Liverpool czy Arsenal to nie są takie kluby jak United, City czy Chelsea i jednak pewne ograniczenia występują.
@Pustulka: Z klubem nie, ale z VvD wszystko było dopięte. To powszechna praktyka, że najpierw gadasz z agentem/piłkarzem a potem z klubem, tylko Liverpool pochwalił się tym w mediach - to była amatorszczyzna.
Co do ograniczeń, to Liverpool stać na transfer zarówno jednego jak i drugiego. Problem jest inny czy kluby się zgodzą i czy Klopp będzie chciał wyrzucić tyle kasy na zawodników. Z Teixeiry zrezygnował właśnie z tego powodu rok
@KolegaPatryk: https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/6crv62/youll_never_wildly_speculate_alone/?st=j42k5ebb&sh=96f046ee na tym subforum masz fajny zbiór plotek wraz z oceną. Keita jest nie do wyjęcia - jeśli Rangnick powiedział nie, to nie. Co prawda klauzule ma bodajże 50mln euro ale do wykupienia dopiero w przyszłym sezonie. Ja ciągle czekam na lewego i środkowego obrońcę. Myślę, że lfc nie kupi VVD (70 baniek?!).
Edit: Sorki, widzę że ktoś już ten link wkleił.
@KolegaPatryk: Czemu to Lovren nie mógł podpaść Kloppowi ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie oszukujmy się, widać gdzie jest problem. Mamy najwięcej straconych goli. Już w poprzednim 15/16 sezonie było to widoczne. Bardzo liczyłem na ściągnięcie Taha, szkoda że nie wypaliło.