Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cinos Sami łodzianie podrożują Łka myślę o kolei jak o wartości dodanej ona ma służyć wspierać województwo i miasto a co do lotniska w Łodzi można utworzyć CLJ ale po co lepiej postawić lotnisko wśrodku pola.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: a ja mysle jak o kolejnej kotwicy, która zabiera hajs który ludzie wplacaja na podatki, a sluzy wąskiej grupie ludzi, którzy dojeżdzaja do roboty.
Mi nikt do paliwa, auta, ubezpieczenia nie dopłaca, a ja musze dopłacac tym w MPK i ŁKA.

Lotnisko centralne ma to do siebie, ze ma zajebisty dojazd autostradą. A2 i blisko z A1/S8
Lublinek do godziny drogi ma moze w zasięgu <1mln ludzi, a taki
  • Odpowiedz
podobno jest za duży.


@Piotrek7231: Nie podobno tylko wielki jak c--j. Tam ruch może się pojawić jak będzie gastronomia i ludzie z biurowców będą wychodzić. Tunel g---o da. Z resztą co będzie przez niego jeździć? Pociągi z Warszawy do Berlina? Te pojadą północą i nikt nie będzie tego ciągał przez Łódź.

Dworce to miejsca obsługi pasażerów, a nie Manufaktury...
  • Odpowiedz
  • 0
@Cinos Do Łodzi jest świetny dojazd.Mętalnośč ludzi się zmienia ludzie jeżdżą do roboty jak i na wycieczkę.Spójż na Londyn i Berlin Monachium istnieje życie bez samochodu i świetnie sobie radzom.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Na razie traci mieszkańców. Przynajmniej jako miasto bo kto trochę bogatszy to wynosi się na przedmieścia. I ja też planuję takie coś zrobić w niedługim czasie... Raczej bardziej racjonalnie do transportu podchodzę i nie zamierzam się samochodem pchać do centrum (albo sobie wynajmę miejsce na jakimś parkingu w samym centrum i tam zrobię sobie bazę wypadową), ale takiego bzdurnego hurraoptymizmu nie rozumiem
  • Odpowiedz
Lotnisko centralne ma to do siebie, ze ma zajebisty dojazd autostradą. A2 i blisko z A1/S8


@Cinos: Poczytaj o genialnym lotnisku centralnym w Hiszpani

jeden zablokował sensowny dojazd na ten smieszny dworzec :)

Który woonerf blokuje dojazd
  • Odpowiedz