Wpis z mikrobloga

@jakubeskulap: CZytałem kiedyś pewien raport, że kobiety są odważniejsze od mężczyzn (kazano im skakać przez jakieś przeszkody czy coś). Dokładniejszy wywiad wykazał, że dzieje się tak dlatego, że nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Kiedy postanowiono przed testem zrobić wykład BHP okazało się, że to jednak mężczyźni są odważniejsi.

Tak mi się przypomniało jak to zobaczyłem.
@jakubeskulap: wcale nie dziwi mnie że się nie przejęła. Człowiek może się przyzwyczaić do wszystkiego - nawet do bliskości własnej śmierci. Najdzie ją dopiero wieczorem jak było blisko...
Bardziej dziwi mnie ta wspaniale maskująca niebieska chustka... Uroku dodaje jej na pewno, ale to chyba na tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakubeskulap: Wystawiła lufę, snajper ISIS namierzył jej pozycję i strzelił, usiłując załatwić ją strzałem przez ścianę... narożny pokój budynku(?). Może wyszła cało, bo była niska(?). W każdym razie snajper ISIS był za dobry, jak na nią i mam nadzieję, że nie próbowała się z nim zmierzyć i kto inny go załatwił.
@bombastick: Raczej strzelano z zewnątrz w ścianę, w miejsce gdzie ktoś... w/g wystającej lufy... wyliczył, że będzie stała. Prostopadle, ale z zewnątrz. Nie zza pleców kręcącego, ale zza ściany, z zewnątrz budynku. Snajper ISIS liczył na przebicie ściany i porażenie strzelca wewnątrz. On jej nie widział, widział lufę. A otwór to otwór wylotowy, nie wlotowy.
Prostopadle, ale z zewnątrz. Nie zza pleców kręcącego, ale zza ściany, z zewnątrz budynku. Snajper ISIS liczył na przebicie ściany i porażenie strzelca wewnątrz.


@zenon-gorecki-9: a gdzie odłamki z dziury wlotowej z domniemanie przebitej ściany, po za tym jak sobie wyobrażasz przebicie takiej ściany i dalsza trajektorię pocisku, widziałeś próby balistyczne kiedykolwiek co się dzieje z pociskiem, opowiadaj babci Kazi takie bajki albo kumplom na trzepaku, snajper zaszedł ich gdzieś z