Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: o ile obecny interfejs może nie jest jakiś idealny, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego co ten grafik zaoferował. Strasznie dla mnie to wszystko wydaje się takie duże i napaćkane tego tyle że aż przestaje to być czytelne bo nie wiadomo na czym wzrok skupić.
@ewolucja_myszowatych: wciąż to do mnie nie przemawia. Z pewnością jest to wygodniejszy interfejs do ekranów dotykowych, ale nie jestem fanem tych zmian. Może gdybym to odpalił u siebie na kompie (monitor mam 2.5K wiec wszystko byłoby mniejsze pewnie), to z czasem może bym się przyzwyczaił. Od długiego czasu używam skórki "Disco" i jest przyjemnie.
@ewolucja_myszowatych
@Sargon_Ankro
@VoltageControlled To jest tylko luźna propozycja autora. Live ma określoną politykę co do GUI i nie zmieni się ona szybko bo oczkiem w głowie firmy jest teraz Push i przyznawali to już jakiś czas temu. Zresztą ludzie przyzwyczaili się do niego i ciężko będzie o tak drastyczne zmiany
Nigdy wielkim fanem tego GUI nie byłem, ale trzeba przyznać, że dzięki niemu Live jest szybkim DAW.
@Adel87: zgadzam się ale popatrz jak wyglądało fl studio od 2011-2017 miało ultra płynny interfejs, wszystkie wskaźniki dB chodzą w 60fps, wtyczki typu harmor, harmless są bardzo ładne wizualnie i to wszystko chodzi płynnie na dowolnym średnim kompie. Nie wiem jak to zrobili ale UI jest ładniejszy i szybszy niż w abletonie, o funkcjonalności nie mówię bo są to różne softy.