Wpis z mikrobloga

#polskacebula

Hej mirki! Wystawiłem ogłoszenie na olx aby ktoś zabrał piece akumulacyjne za free. Przyszedł koleś rozkręcił piece i zostawił cegły mi pod mieszkaniem. Nie bardzo wiem jak to ugryźć bo odrzuca wszystkie połączenia ode mnie. Jakieś pomysły? Jest jakaś aplikacja, która będzie do niego dzwonić zanim nie odbierze? Włącza się co chwile poczta głosowa.

Nie bardzo chce mi się znosić 200-300 kilko cegieł. Właśnie dlatego oddawałem za darmo, aby ktoś to zrobił. A nie zabrał blachę i #!$%@?ł.

#pytaniedoeksperta
  • 19
@darek-jg: Cała klatka zastawiona cegłami. Trochę mało czasu. A gdy dałem wcześniej ogłoszenie, że za 100zł 5 piecy akumulacyjnych to się nikt nie zgłosił przez 2 tyg. Wątpię aby ktoś przyszedł po same cegły.
o to że w zawartej umowie nie ma nic o tym aby ktokolwiek cokolwiek sprzątał. Więc teraz wymaganie tego "już po" jest infantylne. Znieś te cegły do kibla i przy każdej pomyśl sobie, że każdy krok trzeba mocno przemyśleć (w życiu człowieka) nawet ten darmowy.
Też to przechodziłem - nie boli
Tak szczerze mam w dupie twoje cegły razem z tym piecem. Po prostu chciałem ci pomoc. Ok.
a te cegły i tak będziesz musiał znieść pajacu
Bardzo szczerze też współczuję że nie znam XIX wiecznej techniki ogrzewniczej. No ale ty jestes w niej ekspert.

@sebawo Tylko ten wyżej nie był w sklepie, i niczego nie kupił. On baranie darował na warunkach.
po czym przekazał rzecz a tamten sobie ją rozmontował, więc te cegły nawet nie są jego własnością w tej chwili
Ale widać normalnego świata to ty nie poznałeś
@sebawo: Dokonano przekazania rzeczy, a co kto sobie później z niej zabrał to nie kwestia op. gosc zostawil jakies cegly (przykro mi nie znam sie na technice ogrzewniczej) ale przekazania rzeczy juz dokonano.