Wpis z mikrobloga

@comielipsa: Przynajmniej powoli zaczynasz sobie uświadamiać, że czegoś nie wiesz. Po nitce do kłębka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wartości liczbowe mogą się zmieniać o dowolną liczbę procent. W matematyce, w ekonomii, gdziekolwiek. Z tym, że w przypadku np. cen, czy odsetka ludzi, taka wartość nie może być ujemna i należy to wziąć pod uwagę (w efekcie sprowadza się to do tego, że mogą zmniejszyć się o
  • Odpowiedz
@comielipsa: Tylko co do tego co napisałem ma inflacja na Ukrainie i przyrost naturalny? Są to akurat wartości, które mogą być ujemne, lecz nie mają nic do rzeczy. Czytasz w ogóle zdania na które odpowiadasz? Napisałem, że nie wszystkie wartości mogą być ujemne i czasem trzeba wziąć to pod uwagę. To, że istnieją takie, które mogą, nie stoi z tym nijak w sprzeczności, ale fakt, że tak myślisz, sugeruje mocne
  • Odpowiedz
@comielipsa: Nie dziw się, że nie chce mi się z tobą gadać, skoro twoje odpowiedzi nie mają wiele wspólnego z tym co zostało napisane. Zdaje się, że dopiero co odkryłeś wstrząsającą rzecz, że wartości liczbowe mogą zmieniać się o setki procent. Czyli nie do końca jeszcze czaisz o co chodzi z tymi procentami, a już zgrywasz eksperta. A na pytanie o to jakim równaniem zapisałbyś zmianę wartości liczbowej x o
  • Odpowiedz